reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy słyszałyście o leku PROGRAF?
Znajoma dostała do transferu a jest po szczepieniach na allo -piękny wynik 50%,ma tez cukrzyce dlatego nie chce brać enkortonu żeby cukier nie poszedł jej do góry.Będzie tez brać akkofil i Intralipid.

Uzywalam swojego czasu, pare dni temu wywalilam do smieci [emoji6]
 
reklama
Ten ból podbrzusza mnie zmartwił. Szukam wątków na ten temat w necie , ale bez skutku. Wszystkie piszą o skurczach w 4-7 dniu po transferze, a ja centralnie po mam taki objaw.

No nic. Czekam.
Ja miałam 12h po transferze w nocy mnie obudził skurcz brzucha. Teraz mnie boli raz mniej raz bardziej.
Mi się udało :-) wiec głową do góry.
 
Ja też miałam po transferach skurcze (pomimo atosibanu, nospy forte, melisy, relanium...) i najczęściej łapało we śnie. Mi bardzo pomagało jak zmieniałam pozycję. Z tego co wiem ciągłe leżenie też może powodować skurcze. Jeśli czujesz się w miarę ok, to funkcjonuj normalnie (bez dźwigania i przesilania), sporo spaceruj. Powodzenia!
Masz racje. Najgorzej jest wieczorem , bo w ciągu dnia to staram się funkcjonować normalnie. Nospa forte wogole nie pomaga.
Martwię się tym , ale nie wiele mogę na to poradzić.
 
Ten ból podbrzusza mnie zmartwił. Szukam wątków na ten temat w necie , ale bez skutku. Wszystkie piszą o skurczach w 4-7 dniu po transferze, a ja centralnie po mam taki objaw.

No nic. Czekam.
Ja mialam transfer w piatek 01 marca a w niedziele czyli 2dpt czulam takie ciagniecie jak na okres ktore utrzymywalo sie kilka dni, a pozniej duzo delikatniej co kilka dni do okolo 6tc, u mnie skonczylo sie dobrze:)
 
reklama
Dziewczyny a jak się czułyście po punkcji ? Ja miałam dzisiaj rano i ciagle boli mnie brzuch ( całkiem mocno i jest bardzo tkliwy nawet pod żebrami) i nie jem czy to normalne ?
 
Do góry