reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane A jak to wygląda teraz wszystko? Mój lekarz po 2 tygodniach od transferu kazał mi zrobić test i poinformować klinikę.. I co dalej? Jak to wygląda? Przyjeżdżam do nich i zrobię mi usg czy jak?
 
Kochane A jak to wygląda teraz wszystko? Mój lekarz po 2 tygodniach od transferu kazał mi zrobić test i poinformować klinikę.. I co dalej? Jak to wygląda? Przyjeżdżam do nich i zrobię mi usg czy jak?
Ja po wyniku też miała się kontaktować z klinika ale od razu napisałam do lekarza, i okazało się, że za dwa dni lekarz kazał się umówic na wozytę, zrobił usg stwierdził obecność pęcherzyka ciązowego i już nie pamiętam dokładnie ale na kolejnej wozycie tez kontrola i usg.Ja miałam też bete kontrolować i kontaktować się z lekarzem. Daje Ci w moim przypadku dalej te same lekarstwa, i już jak normalna ciąża:-)
 
Kochane a jak to wygląda z cisnieniem w ciaży tak na początku ja mam 7tc zawsze byłam niskociśnienowcem 100max/ na 60 i tez mam takie czy to ok?Nic mi przy takim cisnieniu nie dolegoa puls 68
 
reklama
dziewczyny mąż był dziś skontrolować wyniki hormonów prolaktyna, LH, FSH, testosteron no i szczerze to nie wiem co o nich myśleć. mąż brał je przez 3 miesiące do lutego i w lutym zrobił zaraz badanie i teraz po miesiącu. Co o nich myslicie. zdj 1 przed leczeniem, zdj 2 zaraz po leczeniu, zdj 3 miesiac po leczeniu
 

Załączniki

  • 1555168543601.jpg
    1555168543601.jpg
    983,9 KB · Wyświetleń: 58
  • 1555168574367.jpg
    1555168574367.jpg
    905,1 KB · Wyświetleń: 55
  • 1555168597196.jpg
    1555168597196.jpg
    998,5 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Do góry