reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana 5 dniowa blastka byla podawana.
Czy jest jeszcze jakas nadzieja ze sie uda?
Jezeli pecherzyk byl tydzien temu to trzeba czekac. Struktury zarodkowe to cialko zolte no i zarys zarodka, niekoniecznie juz z akcja serca.
Lekarz pewnie chce zobaczyc czy beta bedzie dalej rosla i pojawienie sie zarodka to kwestia dni czy np beta stanela i moze byc to puste jajo plodowe.
Ale duzo zalezy tez od sprzetu. Ja slabszym mozna nie dostrzec zarodka na wczesnym etapie.
Trzeba miec nadzieje ze wszystko roziwja sie dobrze i tylko czekac pozostaje.
 
Z tego co wiem to u niektórych widać jeszcze szybciej :) dziękuję ;*
Gratuluje synka! :)Jest już wybrane imię?
Dziewczyny, zdecydowałam się oddać na rzecz innej niepłodnej pary 4 moje zarodki zamrożone 9 lat temu. Wiem, że każdy ma inne podejście do tego tematu, ale jeśli mogę komuś pomóc mieć dziecko, to z radością to zrobię. Kiedyś bym tego nie zrobiła, zwłaszcza, gdy urodzily się moje dziewczynki. Nie wyobrażałam sobie, że moje dziecko może żyć w innej rodzinie. Ale teraz po 9 latach zmieniły mi się poglądy. Obecnie zostałam z 3-ema zarodkami z ostatniej marcowej stymulacji. Nie wiem jaki będzie ich los, bo jestem teraz w ciąży z 3-cim dzieckiem i raczej nie planuję mieć 6-tki dzieci :).
Coś pięknego!Wspaniała decyzja na którą niewiele się decyduje.Para która nie może mieć własnego dziecka będzie je kochała jeszcze dwukrotnie mocniej!
Kochana 5 dniowa blastka byla podawana.
Czy jest jeszcze jakas nadzieja ze sie uda?
Ależ oczywiście-ja 19dpt 4 dniowej moruli miałam pęcherzyk ,na zarodek trzeba poczekać i najlepiej za dwa tygodnie jak będzie serduszko.
Dziekuje [emoji8]
Powiedz mi czy mogę mieć pomalowane rzęsy ? I co mam zabrac oprócz piżamy i szlafroka? [emoji33]
Stres juz mnie zjada
Różnie mówią ja nie miałam makijażu-najwazniejsze nie używaj perfum ani Twój luby bo w tym samym mieszkaniu przebywacie(ja zrezygnowałam z lakieru do włosów i mój też)włosy umyłam dzień wcześniej a rano wiadomo,że trzeba się odświeżyć tak na dole ale samą wodą.
NA czczo to wiesz,że masz być?Piżamkę to masz taką koszulke tak ?Bo najlepiej cos ala sukienka mieć.jak marzną Ci nogi to weź skarpetki ;)
Będziesz smacznie lulać ;)Ten moment akurat lubiłam hahaha.
@Sol wielkie gratulacje!!!!Czekamy na zdjęcie :)
@Pini88 piekna beta!Gratuluje wszystko idzie w dobrą stronę!
Transfer na 8.04, za tydzień w poniedziałek. @Justyska13 dopiszesz mnie???
Tego 8 będą dziać się same dobre rzeczy!!@Kurcia też ma ,@Marzycielka7 chyba też :)
QUOTE="Justyska13, post: 17893320, member: 187517"]
O kurcze to mega roznica! Tylko mi jak cos to krakow odpada, nikogo tam nie mam :-(
[/QUOTE]
Trochę nas tu w Krakowie jest a ja latam co tydzień do apteki po leki chyba najtańszej w miescie wiec jak coś potrzebujesz dajesz cynka :)
@lafantynka wielkie gratulacje!!!Aż oczy się zaszkliły z emocji!Będziemy czekać na informację i zdjęcia- rośnijcie zdrowo!!
Pytanie do niecierpliwych dziewczyn. W którym dniu po transferze 3 dniowego zarodka najszybciej wyszła Wam bHCG?
U mnie 4 dobowego 6dpt.
 
Gratuluje synka! :)Jest już wybrane imię?

Coś pięknego!Wspaniała decyzja na którą niewiele się decyduje.Para która nie może mieć własnego dziecka będzie je kochała jeszcze dwukrotnie mocniej!

Ależ oczywiście-ja 19dpt 4 dniowej moruli miałam pęcherzyk ,na zarodek trzeba poczekać i najlepiej za dwa tygodnie jak będzie serduszko.

Różnie mówią ja nie miałam makijażu-najwazniejsze nie używaj perfum ani Twój luby bo w tym samym mieszkaniu przebywacie(ja zrezygnowałam z lakieru do włosów i mój też)włosy umyłam dzień wcześniej a rano wiadomo,że trzeba się odświeżyć tak na dole ale samą wodą.
NA czczo to wiesz,że masz być?Piżamkę to masz taką koszulke tak ?Bo najlepiej cos ala sukienka mieć.jak marzną Ci nogi to weź skarpetki ;)
Będziesz smacznie lulać ;)Ten moment akurat lubiłam hahaha.
@Sol wielkie gratulacje!!!!Czekamy na zdjęcie :)
@Pini88 piekna beta!Gratuluje wszystko idzie w dobrą stronę!

Tego 8 będą dziać się same dobre rzeczy!!@Kurcia też ma ,@Marzycielka7 chyba też :)
QUOTE="Justyska13, post: 17893320, member: 187517"]
O kurcze to mega roznica! Tylko mi jak cos to krakow odpada, nikogo tam nie mam :-(
Trochę nas tu w Krakowie jest a ja latam co tydzień do apteki po leki chyba najtańszej w miescie wiec jak coś potrzebujesz dajesz cynka :)
@lafantynka wielkie gratulacje!!!Aż oczy się zaszkliły z emocji!Będziemy czekać na informację i zdjęcia- rośnijcie zdrowo!!

U mnie 4 dobowego 6dpt.[/QUOTE]

@tina35 dziekuje [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Gratuluje synka! :)Jest już wybrane imię?

Coś pięknego!Wspaniała decyzja na którą niewiele się decyduje.Para która nie może mieć własnego dziecka będzie je kochała jeszcze dwukrotnie mocniej!

Ależ oczywiście-ja 19dpt 4 dniowej moruli miałam pęcherzyk ,na zarodek trzeba poczekać i najlepiej za dwa tygodnie jak będzie serduszko.

Różnie mówią ja nie miałam makijażu-najwazniejsze nie używaj perfum ani Twój luby bo w tym samym mieszkaniu przebywacie(ja zrezygnowałam z lakieru do włosów i mój też)włosy umyłam dzień wcześniej a rano wiadomo,że trzeba się odświeżyć tak na dole ale samą wodą.
NA czczo to wiesz,że masz być?Piżamkę to masz taką koszulke tak ?Bo najlepiej cos ala sukienka mieć.jak marzną Ci nogi to weź skarpetki ;)
Będziesz smacznie lulać ;)Ten moment akurat lubiłam hahaha.
@Sol wielkie gratulacje!!!!Czekamy na zdjęcie :)
@Pini88 piekna beta!Gratuluje wszystko idzie w dobrą stronę!

Tego 8 będą dziać się same dobre rzeczy!!@Kurcia też ma ,@Marzycielka7 chyba też :)
QUOTE="Justyska13, post: 17893320, member: 187517"]
O kurcze to mega roznica! Tylko mi jak cos to krakow odpada, nikogo tam nie mam :-(
Trochę nas tu w Krakowie jest a ja latam co tydzień do apteki po leki chyba najtańszej w miescie wiec jak coś potrzebujesz dajesz cynka :)
@lafantynka wielkie gratulacje!!!Aż oczy się zaszkliły z emocji!Będziemy czekać na informację i zdjęcia- rośnijcie zdrowo!!

U mnie 4 dobowego 6dpt.
[/QUOTE]
Dzieki bede pamietac jak cos :)
 
Gratuluje synka! :)Jest już wybrane imię?

Coś pięknego!Wspaniała decyzja na którą niewiele się decyduje.Para która nie może mieć własnego dziecka będzie je kochała jeszcze dwukrotnie mocniej!

Ależ oczywiście-ja 19dpt 4 dniowej moruli miałam pęcherzyk ,na zarodek trzeba poczekać i najlepiej za dwa tygodnie jak będzie serduszko.

Różnie mówią ja nie miałam makijażu-najwazniejsze nie używaj perfum ani Twój luby bo w tym samym mieszkaniu przebywacie(ja zrezygnowałam z lakieru do włosów i mój też)włosy umyłam dzień wcześniej a rano wiadomo,że trzeba się odświeżyć tak na dole ale samą wodą.
NA czczo to wiesz,że masz być?Piżamkę to masz taką koszulke tak ?Bo najlepiej cos ala sukienka mieć.jak marzną Ci nogi to weź skarpetki ;)
Będziesz smacznie lulać ;)Ten moment akurat lubiłam hahaha.
@Sol wielkie gratulacje!!!!Czekamy na zdjęcie :)
@Pini88 piekna beta!Gratuluje wszystko idzie w dobrą stronę!

Tego 8 będą dziać się same dobre rzeczy!!@Kurcia też ma ,@Marzycielka7 chyba też :)
QUOTE="Justyska13, post: 17893320, member: 187517"]
O kurcze to mega roznica! Tylko mi jak cos to krakow odpada, nikogo tam nie mam
Mam nadzieję, że ten 8.04 przyniesie nam duuużo szczęścia :)
 
Dziewczyny jeszcze raz wznawiam temat Enkortonu.
@dżoasia , @annemarie @lafantynka @NataliaNNN @sssurykatka @ilmenau @Never give up @Majaaa potrzebuje pomocy bo każdy lekarz mówi co innego.Idzie oszaleć.

Jestem w 7 tygodniu i biore 10 mg Enkorton,do tego accofil co 4 dni(mimo ze negocjowałam ze co 5 bede chciala brać bo leukocyty rano przed zastrzykiem maja ponad 10 tys),metformine 500(mimo ze tutaj tez kazdy mówi co innego) acard,i całą masę progesteronu,clexane i wziełam 4 wlewy z intralipidu.
na co jest ten enkorton ???bo wydawało mi się ze na Allo MLr które u mnie po szczepieniach spadły do 0 (do 3 stymulacji już było zero)
Pasikonik każe schodzić od 12 tyg,Endo-gin do której będę chodzić jutro mi powie a mój prowadzący kazał mi schodzić od pn (ale jak mu powiedziałam ze dziewczyny powiedzialy ze od serduszka sie schodzi bo powoduje wady serca ;)Więc podejrzewam ze jak pojde do niego na nastepna wizyte i mu powiem zeby sie zastanowił to kaze mi brać dalej.Jemu to tak nie wierze do końca bo jak zawieje wiatr;)
Bardziej ufam Wam.
Czy jest tu na forum dziewczyna która brała Enkorton w ciąży i może jeszcze miała jednoczesnie Accofil??
Accofil bierze sie do 11 tygodnia zwykle wiec biore na klate ale co z tych cholernym Enkortonem?????
Od wczoraj znow z nerwów mam problemy z oddychaniem :/ I zaczęłam myśleć czy Kropek siedzi tam nadal i bije mu serce..

Ja mam wielkie zaufanie do Pasnika i ja szłam zgodnie z rozpiska od niego. Napisz mu maila, że twój lekarz prowadzący chce zacząć schodzić już teraz i co on radzi.

Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kawy w ciąży? Lekarze dopuszczają 1-2 filiżanki słabej kawy dziennie, ale mam mieszane uczucia i walczę z nałogiem. Szczególnie ciężko jest, bo ciągle spać się chce a w pracy trzeba przeżyć te 8 godzin.

Dwie filiżanki dziennie (200 mg kofeiny wliczając w to teine z herbaty) jest ok. Mnie na początku zupełnie odrzucilo od kawy, więc nie miałam z tym problemu. Teraz częściej sięgam po mała kawę z dużą ilością mleka.
Ja mam niskie ciśnienie i mój gin mnie nawet namawiał na picie kawy, żebym przy większym wysiłku gdzieś nie zemdlala, ale na początku nie dało się...

Dziekuje [emoji8]
Powiedz mi czy mogę mieć pomalowane rzęsy ? I co mam zabrac oprócz piżamy i szlafroka? [emoji33]
Stres juz mnie zjada

Skarpety bierz! Ja bez skarpet bym sobie nie pospala po punkcji bo jak mi zimno w stopy to zawsze się obudzę ;)
I wyspij się po punkcji, nie próbuj wcześniej wstawać czy coś. To spanie jest w tym wszystkim najlepsze i przesypiasz ewentualny ból (nie jest on mocny, coś jak okres)
 
reklama
Do góry