reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja to kochana mam zawsze tyle pytań... pewnie pierwsze co to bym zapytała o co mu chodzi. [emoji85]
Badanie jak robil widziałam ale kompletnie sie na tym nie znam Moze jesli cjodzi o struktury zarodkowe to wlasnie o ten pęcherzyk i ciałko zolte?Nie pozostaje mi nic jak zrobic jutro ete i pokutrze i bete i czekac ma dalszy rozwoj syruacji
 
reklama
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kawy w ciąży? Lekarze dopuszczają 1-2 filiżanki słabej kawy dziennie, ale mam mieszane uczucia i walczę z nałogiem. Szczególnie ciężko jest, bo ciągle spać się chce a w pracy trzeba przeżyć te 8 godzin.
 
To ciekawe to co piszesz. Juz na etapie blastocysty da sie wywnioskowac jakosc lozyska?
Ja mam endometrioze. I mimo dobrych wynikow immuno doc Pasnik dal mi 15mg sterydu bo wlasnie wycisza stan zapalny
Blastocysta jest opisywana dwoma literkami np. 4CB pierwsza opisuje komórki z których powstanie człowiek. Druga literka to grupa komórek (trofoblast) która to odpowiada za implantację. Potem z niej powstanie łożysko. A teraz najistotniejsze!!! To ze zarodek jest C nie oznacza ze już tak będzie zawsze. Bo zarodek składa się z komórek macierzystych, te komórki maja zdolności samo naprawcze. I tak mój syn w 3 dobie był 8B a w 5 - 5AA. I to działa tez w druga stronę. Liczy się potencjał życiowy embrionu! Jego chęć walki itp...
 
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kawy w ciąży? Lekarze dopuszczają 1-2 filiżanki słabej kawy dziennie, ale mam mieszane uczucia i walczę z nałogiem. Szczególnie ciężko jest, bo ciągle spać się chce a w pracy trzeba przeżyć te 8 godzin.
Dopuszczają jedna nie pamietam ile mg kofeiny. Ale mi to wychodziło kawa 2 łyżeczki płaskie rozpuszczalnej. Ale jak ty taki kawosz to bierz Magnez:-) BTW ja tez pije duzo kawy...
 
Kochana ja już po... Malutki urodzil się 32+6 ważył nie całe 1900g. Wszystko jest ok. Po 2 tyg w szpitalu jesteśmy w domu x

Pozdrawiamb
Dziewczyny czy w pierwszym trymestrze farbowałyście włosy ?(oczywiscie bez amoniaku)
I czy któraś robiła hybrydy na paznokciach?

Wywołuje ciężarówki :) @dżoasia @annemarie @Dgd @lafantynka @Mieciu85 @Biedroneczka83 @sssurykatka @ilmenau @Vinszka @Never give up @Majaaa jak się czujesz?Który to już tydzień? @Sol
 
reklama
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kawy w ciąży? Lekarze dopuszczają 1-2 filiżanki słabej kawy dziennie, ale mam mieszane uczucia i walczę z nałogiem. Szczególnie ciężko jest, bo ciągle spać się chce a w pracy trzeba przeżyć te 8 godzin.
Ja piję 1 latte rano. Lekarz powiedział, że limit to właśnie 2 filiżanki dziennie. Uwielbiam kawę, do niedawna wypijałam 8 codziennie, ale wiadomo, że teraz muszę dbać o drugą osobę i nawet boję się wypić wiecej niz jedną :)
 
Do góry