reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam dodatkowe pytanie. Czy po In vitro liczy się wiek ciąży w jakiś specjalny sposób ?

Tak, ilość dni od transferu + wiek zarodka (zazwyczaj 3 lub 5 dni) + 14 dni
Możemy również obliczyć termin porodu na podstawie daty zapłodnienia, a w przypadku in vitro dokładnie wiemy, kiedy to nastąpiło. Wówczas od daty zapłodnienia odejmujemy 7 dni i 3 miesiące, a następnie dodajemy 1 rok

26.04 będziesz mieć wizytę serduszkową, jak coś to umawiaj się wcześniej na pęcherzykową

Dziewczyny a czy do punkcji obi intubują ? [emoji33]
Czy usypiają lekiem na masce czy dożylnie podają lek ?

Dożylnie, zakładają wenflon. W mojej klinice podają też tlen, więc jest też maseczka na twarzy.
A reszte to ci dżoasia wyjasniła :D

Naczekałam się na te wyniki, że hoho... siedziałam chyba z 1,5 h! Ale mam!
Beta wzrosła o 112,5% :):):) 2024!!!!!

Jupi!!! To teraz czekamy na dobre wieści z usg

Po jakim czasie od nieudanego transferu i odstawieniu leków dostawalyscie miesiączkę? Po wczorajszym odstawieniu leków przeszły mi objawy okresowe :/

Ja raz czekałam prawie 14 dni... a tak standardowo to po 3-5 dniach
 
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ze lekarz powiedzial jak beta nie osiagnie minimum 500 we wtorek to bedzie zle... tak sie martwie strasznie doszukuje sie wszelkich objaw czy moge brac cos na uspokojenie?
Wyobrażam sobie stres a ostatnio miałaś mniejszy przyrost że tak Ci powiedział?
Pij melisę bo to w pełni bezpieczne.
Myśl o dzidzi i mocno trzymamy kciuki,żeby to były nietrafione spekulację lekarza.
 
reklama
Do góry