reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Badania z krwi na opryszczke?
Trzeba bylo isc zrobić moze wymaz z j.ustnej i pokazac sie dentyscie.
Od razu wyrzuc starą szczoteczke do zębów zeby nie rozsiewac dalej bakteri
Ta niby opryszczke mam na dole dróg rodnych. Bylam u lekarza gin z tym wiec ob bez ogladania tego stwierdzil ze to opryszczka ;) dal na badania krwi i masc ale dzis juz tego nie ma od wtorku wiec dziwne. Poczekam miesiac i startuje od nowa do transferu.
 
reklama
Dziewczyny u mnie taka sytuacja ze lekarz powiedzial jak beta nie osiagnie minimum 500 we wtorek to bedzie zle... tak sie martwie strasznie doszukuje sie wszelkich objaw czy moge brac cos na uspokojenie?

Jestem mocno z Tobą [emoji110]wiem ze to trudne ale może zajmij głowę czymś innym , może choć troszkę [emoji8]
 
Dziewczyny we środę miałam betę 72,4 a dziś 133,5. Wszystko póki co idzie dobrze, ale nie wiem co dalej. Lekarz wyznaczył wizytę dopiero na 26 kwietnia. Mam miesiąc czekać? Kiedy powinno być widać pęcherzyk? tj w którym tygodniu ciąży?
 
reklama
@Vinszka to dziś wizyta tzw pecherzykowa? ? Bo masz jeszcze V weryfikacje prawda ??
@Pini88 kciuki mocne za przyrost !!!

Tak, na to liczę, że zobaczę pęcherzyk. :)
Wiesz może czy IV i V weryfikacja jest w tym "pakiecie" nadzór nad implementacją?
A jak Ty się czujesz? Kiedy kolejna wizyta? Prenatalne masz umówione? Gdzie ogólnie prowadzisz ciążę?
 
Do góry