reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja wypije szklankę to biegam jak opętana do toalety
Ale chyba muszę się zmusić
Poza tym nie mam jeszcze @ a ostatnia miałam na początku lutego bo zaczynałam stymulację wiec pewnie tez mi się tam na dole wszystko juz zbiera [emoji33]
Jak beta ujemna to szkoda wątroby na te leki, ja bym już dawno odstawiła, serio. A z piciem nie ma uproś, jak ci woda nie smakuje to słabe napary ziołowe, ja sobie robie herbatki takie z 1 torebki na półlitrową filiżanę ;)
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj 4 dzień po crio 5 dniowej blastki i na wkładce zauważyłam zmianę koloru na blady, blady róż. Już mam tylko jeden scenariusz ..
Nie miej złego :) Ja za zaczęłam plamic mniej więcej w tym samym czasie. Do teraz mam czasami jakąś ciemniejszą prawie brązowa wydzieline... Zagniezdzenie i podawane hormony robi swoje.
 
Nie miej złego :) Ja za zaczęłam plamic mniej więcej w tym samym czasie. Do teraz mam czasami jakąś ciemniejszą prawie brązowa wydzieline... Zagniezdzenie i podawane hormony robi swoje.
Boże nie pomyslałam o plamieniu implantacjyjnym :o dzięki, już mi troszkę lepiej ;) ile i tak zbadam jutro progesteron tak dla pewności :)
 
Jeśli mozesz to napisz to co na co ty wydalas. Dzięki wielkie :-*

Monitoring cyklu
Leki
Badania
To generalnie to samo mi wyszlo tylko pewnie w groszowych roznicach w proporcjach. (Vs to co Ci wkleilam)
A pozostale to juz ma sztywno z cennika.
No i doliczylam nawet rzeczy typu tran,
Wit D, prenatal. Czesc badan mialam po inseminacji ale czesc sie skonczyla i musialam dorobic.

OBY to mialo efekt koncowy wiadomo jaki...[emoji3]
 
reklama
Dziewczyny jutro wielki dzien transfer oby wszystko bylo wporzadku:baffled:

No no!
Powodzenia[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Wzielas relanium? Bedziesz brala?
Pomysl sobie ze to jak usg - a Ty musisz byc wyluzowana zeby kropeczek mieciutko wylądował na 9 miesiecy[emoji3]
Ja tez spac nie moglam ale dasz rade!!!
Trzymam kciuki!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Do góry