reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak czytam różne nowinki i podobno przy ciąży bliźniaczej bhcg ma trochę wyższa wartości. Nie wiem czy to prawda :/
Jutro wzięłam urlop. Muszę pojechać do kliniki bo niektóre leki mam na jutro i koniec. Zrobię od razu badania hormonów i bhcg. Co ma być to będzie. I zapytam o te moje coraz mocniejsze odczucia w dole brzucha..
 
reklama
Tak czytam różne nowinki i podobno przy ciąży bliźniaczej bhcg ma trochę wyższa wartości. Nie wiem czy to prawda :/
Jutro wzięłam urlop. Muszę pojechać do kliniki bo niektóre leki mam na jutro i koniec. Zrobię od razu badania hormonów i bhcg. Co ma być to będzie. I zapytam o te moje coraz mocniejsze odczucia w dole brzucha..
Mnie tez brzuch pobolewa czasem a szczegolnie jak sie troche poruszam cos posprzatam
 
Cześć dziewczyny! Pytanie do kobitek przyjmujących Menopur - czy Was też piekło miejsce ukłucia? Od dziś zaczęłam przyjmować i od godziny piecze, to normalne? We wcześniejszej stymulacji przyjmowałam Puregon i nie miałam takich efektów.
Ja bralam ale nic nie czolam za to wszystkie inne mega mnie bola
 
Cześć dziewczyny! Pytanie do kobitek przyjmujących Menopur - czy Was też piekło miejsce ukłucia? Od dziś zaczęłam przyjmować i od godziny piecze, to normalne? We wcześniejszej stymulacji przyjmowałam Puregon i nie miałam takich efektów.
Też piekło ale przez chwilkę tylko później następne dawki już były ok.
 
Cześć dziewczyny! Pytanie do kobitek przyjmujących Menopur - czy Was też piekło miejsce ukłucia? Od dziś zaczęłam przyjmować i od godziny piecze, to normalne? We wcześniejszej stymulacji przyjmowałam Puregon i nie miałam takich efektów.
Ja nie czulam, za to gonapeptyl bolal w trakcie, a prolutex po zrobieniu :p
Tak czytam różne nowinki i podobno przy ciąży bliźniaczej bhcg ma trochę wyższa wartości. Nie wiem czy to prawda :/
Jutro wzięłam urlop. Muszę pojechać do kliniki bo niektóre leki mam na jutro i koniec. Zrobię od razu badania hormonów i bhcg. Co ma być to będzie. I zapytam o te moje coraz mocniejsze odczucia w dole brzucha..
Nie strasz ;) mi przyroslo o 222procent :D
Powodzenia za jutrzejsza bete:) ja robie we wtorek jak juz bede w klinice :)
 
reklama
3 stymulacja 7 transfer to bedzie.
Nk wysokie 20.8
Amf 2.87
Leczenie immunologicznego ostatnie 2 transfery beta ruszyla ale ciaza biochemiczna. Mimi iz byl Intralipid
Kirów nie robilam.
Dodatkowo.:
Acard.Clexane. lutinus prolutex nospa. Magnez. Relanium
Sorki pomylilam Cię z Lotta i dlatego pytalam czy wyniki kir już masz[emoji6]
A swoją drogą kirow nie miałaś jeszcze zleconych przy tylu transferach?
Może warto...
 
Do góry