reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny z Ciechocinka. Transfer u innego lekarza niż Mer. Albo Gre. Jakieś wrażenia? Może być priv
Dziękuję!
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie szyjka macicy powinna byc zamknieta po zagniezdzeniu sie zarodka ? Ja mam niestety otwartą juz zaczynam panikować
 
Dziewczyny odezwała się dziewczyna co ma znajoma farmaceutke i wypisze mi receptę a ona kupi i już jutro wyślę [emoji173]️ Chciałam pozostawić to naturze ale sumiennie by mi tego nie podarowała . Po tym co człowiek przeszedł ciężko mi zawierzyć losowi ...
Też bym na twoim miejscu tak zrobiła będziesz spokojniejsza.
 
reklama
Jeszcze mam pytanko do dziewczyn które brało accofil w zastrzykach od którego dnia zaczynałyście zastrzyki i w jakich dawkach? Ten transfer chcę się uprzeć i mieć z accofilem, ale jeszcze omówię to z lekarzem prowadzącym i z wujkiem Jarkiem.
U mnie wlew domaciczny 48mln 5dni przed, potem od 2dpt co 3 dni zastrzyk 30mln do końca 6tc
Dziewczynki kochane leczace sie immunologicznie poratujcie prosze wiedzą.
Przyszły mi wyniki cytokin, imk i kiry.
Wczoraj sie przerazilam tymi wszystkimi strzalkami w wyniku cytokin a dziś dostalam wyniki kir i jeszcze bardziej zalamka. Z cytokin z tego co już wyszperalam w necie to wiem że INF, TNF i IL2 powinny być nisko a ja mam wysoko. IL10 dobrze bo mam wysoki.
Z kirow to z togo co kiedyś ktos tu pisal to chyba niedobrze ze haplotyp AA?!
Da się to jakoś ogarnąć? Co doc Pasnik zaleca na te wysokie cytokiny i całą reszte?
Moze ktoś coś z doświadczenia?
Wizyta dopiero koniec marca, chyba ze uda sie cos wczesniej.
@dżoasia @annemarie ??

Mama mnie jeszcze dziś dobila stwierdzeniem 'po co ja sie tak męczę jak moze i tak nigdy nie będę miala dziecka' wiem ze chce dla mnie dobrze, martwi sie i tylko tak chlapnela ale normalnie...
Od razu lzy do oczu naplynely...[emoji20] Zobacz załącznik 947283Zobacz załącznik 947284Zobacz załącznik 947285
Masz jakieś choroby autoimmunologiczne? Hashi? RZS? Dodatnie ana? Jeśli nie to może zleci szczepienia. Bierzesz to pod uwagę? Ja miałam podobne wyniki, z tym, że IFN i TNF jeszcze wyżej.
Kiry faktycznie nieciekawe, brałabym accofil.
 
Do góry