reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tabletki pomogą, ale na chwilę, ciągle tak mam. Wydaje mi się, że po tym wpychaniu luteiny mi się pojawiły chociaż aż do przesady dbam o higienę. Nie wiem o co chodzi. Doktor powiedział, ze mogą pojawiać się np. od jedzenia słodyczy. Ale to nie u mnie bo coś słodkiego jem bardzo ale to bardzo rzadko.

Madzialenak - też słyszałam, że to może być od luteiny. A nie mieszkasz gdzieś blisko jakiejś granicy? Bo mogłabyś sobie załatwić w jakiejś inne formie ten lek.
 
reklama
Gotadora, dziękuję za zaproszenie. Następnym razem Cię odwiedzę :-D

Kinga, dbaj teraz o siebie. wypoczywaj, ile się da. No i życzę Ci upragnionych II kresek.

Madzialenak, to dobrze, że leki już się chłodzą.
Niebawem będziesz miała takiego małego Mikołaja. Prezent musi być co najmniej podwójny,
czego życzę Ci z całego serca.

136175_dziecko_mikolaj_prezent.jpg
 
oj szybko ... nam to już i nerwy się zaczęly, że to już ostatni gwizdek dla nas, a właściwie to dla mnie, bo faceci to dużo, dużo dłużej mogą, mój eMek troszkę młodszy ode mnie, wiem że bardzo pragnie dzieci i będzie cudownym ojcem ... jakie to niesprawiedliwe na tym naszym świecie jest,że jedni mają ot tak i nie chcą, a inni muszą tyle znieść aby mieć i dać miłość
 
oj szybko ... nam to już i nerwy się zaczęly, że to już ostatni gwizdek dla nas, a właściwie to dla mnie, bo faceci to dużo, dużo dłużej mogą, mój eMek troszkę młodszy ode mnie, wiem że bardzo pragnie dzieci i będzie cudownym ojcem ... jakie to niesprawiedliwe na tym naszym świecie jest,że jedni mają ot tak i nie chcą, a inni muszą tyle znieść aby mieć i dać miłość

Gotadora jest to niesprawiedliwe i nigdy tego nie zrozumiem.
I tak wierzę, że będziemy mamami, ja się nie poddam, wy także.
 
Właśnie odebrałam maila od fundacji Cud In Vitro.
Coś się u nich zaczyna dziać, bo będą upubliczniać profile par, które się do nich zgłosiły.
Organizują akcję, w czasie której będą sprzedawać swoje bransoletki. Każdy będzie mógł wspomóc wybraną przez siebie parę.

A ja mam mieszane uczucie i nie wiem, czy wyrazić zgodę. W sumie nic nie ryzykuję, ale...
 
Madzialenak - też słyszałam, że to może być od luteiny. A nie mieszkasz gdzieś blisko jakiejś granicy? Bo mogłabyś sobie załatwić w jakiejś inne formie ten lek.

Niestety mam wszędzie daleko. Poproszę teraz doktora, aby przepisał mi także luteinę podjęzykową, żeby chociaż w ciągu dnia w pracy sobie jej nie amplikować dopoch.
 
Właśnie odebrałam maila od fundacji Cud In Vitro.
Coś się u nich zaczyna dziać, bo będą upubliczniać profile par, które się do nich zgłosiły.
Organizują akcję, w czasie której będą sprzedawać swoje bransoletki. Każdy będzie mógł wspomóc wybraną przez siebie parę.

A ja mam mieszane uczucie i nie wiem, czy wyrazić zgodę. W sumie nic nie ryzykuję, ale...

Lawendowy ja bym się nie zgodziła na upublicznienie mojego i męża wizerunku.
Jeżeli Wy nie macie nic przeciwko to wyraźcie zgodę. Pytanie tylko jaką kwotę oni Ci dofinansują, czy więcej nie wyniosą Was dojazdy do kliniki wyznaczonej przez nich.
 
reklama
Lawendowy ja bym się nie zgodziła na upublicznienie mojego i męża wizerunku.
Jeżeli Wy nie macie nic przeciwko to wyraźcie zgodę. Pytanie tylko jaką kwotę oni Ci dofinansują, czy więcej nie wyniosą Was dojazdy do kliniki wyznaczonej przez nich.

Mowa jest o dofinansowaniu w wysokości 6 000 zł, pod warunkiem, że tyle uzbierają, bo na umieszczenie swoich profili w ich serwisie oczekuje 675 par.
Klinikę wybiera się samemu. Zresztą ja już dawno wybrałam, bo wszystkie dokumenty podpisane przez klinikę wysłałam do nich w kwietniu.
 
Do góry