reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Babeczki, ja po wizycie. Fotek nie mam bo dzidzia za duża i za bardzo się kręci w trakcie badania :)
Dzisiaj wyszło, że mała ma 2100g (dzisiaj jest 32t 2d), poprzednio dwa tygodnie temu miała 1320g. Wg lekarza któreś usg ma błędne pomiary, bo to niemożliwe, żeby dzidzia w tak krótkim czasie tyle przybrała. On mi robił dwa razy usg, żeby się upewnić, wiec mam nadzieje, że dzisiejsze jest prawidłowe :) Dla lepszej kontroli wizyta za dwa tygodnie.
Jeszcze mi wyszły jakieś bakterie w moczu, ale już dostałam leki, wiec powinno być git.
 
reklama
[QUOTE="tina35, post: 17714009, member: 184483"

@Marzycielka7 która to Twoja procedura? w jakiej klinice jesteś?Doczytałam o AMH i lekach.A próbowałaś brać np DHEA na polepszenie jakości i ilości jajeczek?
Ja wspomagam się jeszcze akupunktura i refleksologią.
![/QUOTE]

@tina35
Jestem w klinice w Szczecinie
DHEA brałam przez dwa miesiące to początku stymulacji
Teraz zobaczymy co jutro powie lekarz jak zrobi usg
Czy coś się ruszyło czy startujemy od przyszłego cyklu z kolejna stymulacja zapewne silniejsza [emoji4]
 
[QUOTE="tina35, post: 17714009, member: 184483"
@tina35
Jestem w klinice w Szczecinie
DHEA brałam przez dwa miesiące to początku stymulacji
Teraz zobaczymy co jutro powie lekarz jak zrobi usg
Czy coś się ruszyło czy startujemy od przyszłego cyklu z kolejna stymulacja zapewne silniejsza [emoji4]

Trzymam kciuki za jutro a jeśli będzie plan na nową to zmieni ,dostosuje leki.Sama wiem po sobie,że bardzo róznie te leki dają i różnie na nas działają.Ja przy pierwszej miałam 3 a teraz 12 jajeczka więc trzeba próbować.In vitro jest skomplikowanym procesem i nieprzewidywalnym.
 
Babeczki, ja po wizycie. Fotek nie mam bo dzidzia za duża i za bardzo się kręci w trakcie badania :)
Dzisiaj wyszło, że mała ma 2100g (dzisiaj jest 32t 2d), poprzednio dwa tygodnie temu miała 1320g. Wg lekarza któreś usg ma błędne pomiary, bo to niemożliwe, żeby dzidzia w tak krótkim czasie tyle przybrała. On mi robił dwa razy usg, żeby się upewnić, wiec mam nadzieje, że dzisiejsze jest prawidłowe :) Dla lepszej kontroli wizyta za dwa tygodnie.
Jeszcze mi wyszły jakieś bakterie w moczu, ale już dostałam leki, wiec powinno być git.

To faktycznie gigant[emoji294]️tymi pomiarami bym sie tak nie przejmowala bo bardzo czesto prawdy niestety nie mowia.Z drugiej strony, forzej gdyby miala niedowage, wiec jest sie z czego cieszyc[emoji6][emoji106]dobrze ze jest dobrze[emoji110]️[emoji110]️
 
Hej Kobitki, moje słoneczka są już na świecie. Urodzeni dzisiaj przez cc o 11:00 i 11:01. Józio zrobił już prezent tacie i narobił w pampersiaka. Hihi.
Chłopcy są śliczni i duzi, Józio 3340 g, 55 cm, Ziemuś 3590 g, 58 cm.
Gratuluję Mamusiu ❤️❤️❤️
Chłopcy sama słodycz.
Cieszcie się każda wspólna chwilą ❤️
 
Trzymam kciuki za jutro a jeśli będzie plan na nową to zmieni ,dostosuje leki.Sama wiem po sobie,że bardzo róznie te leki dają i różnie na nas działają.Ja przy pierwszej miałam 3 a teraz 12 jajeczka więc trzeba próbować.In vitro jest skomplikowanym procesem i nieprzewidywalnym.

To fakt tak jak zycie potrafi zaskakiwać tak ivf zaskakuje każdego dnia [emoji6]
 
Babeczki, ja po wizycie. Fotek nie mam bo dzidzia za duża i za bardzo się kręci w trakcie badania :)
Dzisiaj wyszło, że mała ma 2100g (dzisiaj jest 32t 2d), poprzednio dwa tygodnie temu miała 1320g. Wg lekarza któreś usg ma błędne pomiary, bo to niemożliwe, żeby dzidzia w tak krótkim czasie tyle przybrała. On mi robił dwa razy usg, żeby się upewnić, wiec mam nadzieje, że dzisiejsze jest prawidłowe :) Dla lepszej kontroli wizyta za dwa tygodnie.
Jeszcze mi wyszły jakieś bakterie w moczu, ale już dostałam leki, wiec powinno być git.

To juz zbliżasz się ku końcowi [emoji847]
Super mamuśka [emoji106][emoji4]
 
To faktycznie gigant[emoji294]️tymi pomiarami bym sie tak nie przejmowala bo bardzo czesto prawdy niestety nie mowia.Z drugiej strony, forzej gdyby miala niedowage, wiec jest sie z czego cieszyc[emoji6][emoji106]dobrze ze jest dobrze[emoji110]️[emoji110]️

Poprzednia lekarka straszyła mnie hipotrofią u dziecka i wizytą w szpitalu, bo Mała była w 10 centylu jak na swój wiek. Jakby spadła poniżej to byłby szpital i badania.
Teraz jest tak około 45-50 centyla, wiec jest git. Mam tylko nadzieje, ze dzisiejsze wyniki są bliższe rzeczywistości niż te sprzed 2 tygodni.
Wiem, ze usg jest ryzykowne, każdy milimetr na ekranie ma znaczenie. Lekarz mi tez dzisiaj tłumaczył, ze usg bada strukturę kostną a waga mięśni jest liczona wg algorytmu, a wiadomo jak jest w życiu, rzadko coś wychodzi zgodnie z matematyką ;)
 
reklama
Poprzednia lekarka straszyła mnie hipotrofią u dziecka i wizytą w szpitalu, bo Mała była w 10 centylu jak na swój wiek. Jakby spadła poniżej to byłby szpital i badania.
Teraz jest tak około 45-50 centyla, wiec jest git. Mam tylko nadzieje, ze dzisiejsze wyniki są bliższe rzeczywistości niż te sprzed 2 tygodni.
Wiem, ze usg jest ryzykowne, każdy milimetr na ekranie ma znaczenie. Lekarz mi tez dzisiaj tłumaczył, ze usg bada strukturę kostną a waga mięśni jest liczona wg algorytmu, a wiadomo jak jest w życiu, rzadko coś wychodzi zgodnie z matematyką ;)

U nas tez za kazdym razem cos innego wychodzi[emoji85]ja sie czepiam zdanie koncowego , ze wszystko tip top i tak do chaty wracam z usg[emoji23]

Sobie przypomne moje USG z Jasiem sprzed 18 lat, proste, nieskomplikowane... to az mi tego brakuje.
Dzisiaj strach sie bac[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry