reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, fajnie, ze wróciłaś do nas :) Już mieszkacie w nowym miejscu?
A wiesz czy imię masz szukać dla dziewczynki czy chłopca? ;-)
U nas tez jeszcze nie mamy imienia, a w weekend przyjeżdżają teściowie i się zacznie festiwal pomysłów... Chyba wymyślimy jakieś, żeby mieć święty spokój a potem powiemy, że zmieniliśmy zdanie ;-)
Jeśli chodzi o GBS to u mnie na rozpisce ze szpitala jest, że najlepiej zrobić po 34/35 tygodniu, jak ktoś nie będzie mieć ze sobą wyników to będzie traktowany jako GBS+ i tak dostanie antybiotyk.

Dzieki Ilmenau :) tam my juz w nowym miejscu, ale jest kupa roboty wiec staramy sie yo jakos ogarnac przed rozwiazaniem. My tez nie mamy jakos specjalnie imion, a musimy dwa wymyslic w zwiazku z mom genialnym pomyslem niepozbania plci :). Jak to mowia, nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi nie lubisz, poki nie musisz wybierac imienia dla dziecka ;). Bardzo madre to co robia profilaktycznie z tym GBS, u nas jest odwrotnie, zakladaja, ze nie masz, jesli nie ma wynikow.
 
Boze co za dzien! Wczoraj mezowi nie wykonano badania MAR i wiazania kwasem bo jest niska koncentracja. Dzwonie dzis zapytac kiedy mógłby oddac kolejna próbkę do badan i wkoncu jakas ok pani z rejestracji polaczyla mnie z laboratorium i wkoncu wytlumaczoni mi z z taka koncentracja nie ma szan by zrobic te badania kiedykolwiek jesli juz 3 x wynik pojawil sie ponizej 1mln. Powiedzial ze nie wiadomo czy wogole chromatyne uda sie zrobić bo żeby tr badania wyszly to koncentracja musi byc przynajmniej 1mln. Wiec zapytalam czy po co lekarz kazal robuc nam te badania jesli wiedzial jaka jest koncntracja, pani przemilcza i b powiedziala ze to jest zqpisane na liscie badan i pewnie dlatego ( czyli chodzi o skasowanie kasy na konto kliniki) zapytalam to hak w takim razie bedzie wygladalo ivf jesli my nie mamy żadnych badan meza wskazujacych na to jakie ma plemniki? Powiedziala ze poprostu przed transferen z tzn urzedy mamy metode separacji plemników wybieraja te najlepsze i zapladniaja. A ze na badania nir ma sensu sie zglaszac bo maz nie naprodukuje nagle tyle plemników by zrobic te badania.


Co o tm myslicie???
 
@Olk@24 super.mocne kciuki!!! To.musi byc Twoj czas!!!!!

@Mieciu85 witaj kochana!! Jak dobrze ze piszesz!!!

@Margit2018 jeju to juz zaraz. Jak wspaniale.


Ja bylam wczoraj u endokrynolog-ginekolog z wynikami krzywych. Generalnie mowi ze niewazne ze insulina i glukoza rosna po 2h. Najwazniejsze ze sa niskie wartosci.
Ale narobila mi zamieszania w glowie... bo przy okazji pytala co biore. No to opowiedzialam o zleceniach Pasnika 15mg encortonu i schodzenie z niego kolo 7 tygodnia. A ona do mnie ze bralaby 20mg i zaczela schodzić po 12tyg. Bo to dawka jak woda swiecona i nic mi nie bedzie. A pamietam jak Pasnik mowil ze ja powinnam schodzic dosc wczesnie bo cos tam allo mlr...
I jeszcze mowi ze cukry mam wporzo ale Encorton lubi w nich mieszac wiec dala mi mete 500x1 do akcji serca ...
I nie wiem co robic. Chyba bardziej ufam Pasnikowo niz jej w kwestii encortonu. I po co w sumie mam sie truc meta skoro cukry dobre?
Mam metlik. Prosze o rady.
 
Oj to jeszcze tydzien dluzej, wydawalo mi sie ze to juz w tyn nastepnym tygodniu bedziecie sie tulic. A cc bedzie ci robila Inga czy nie wiesz na kogo trafisz?
Wszystko ustapi, cierpliwosci :* jeszcze chwilke!
Ja do niej ide w srode 20go - w koncu!

Wszystkiego naj! Niech sie spelniaja marzenia :)

@Olk@24 bierzesz 2? Bezpiecznego ladowania i niech sie to skonczy wielkim brzuchem za kilka miesiecy!

@Marzycielka7 dorodnych jajec

@Beata 4 czekamy na fotki tulisiowe :)

Nie dziekuje by nie zapeszyć [emoji8]
Po południu będę wiedzieć ile ich tam się gnieździ [emoji4]
 
reklama
Do góry