reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki dzis świętuje od rana swoje urodziny :) a ze Wy jestescie dla mnie jak rodzina na tym forum a nawet bardziej niż rodzina, bo oni o problmie nie wiedza to swietuhe z Wami i wznosze toast za Was wszystkie, by tym co si udalo wychowywały slicznosci a tym ktore czekają by sie wkoncu udalo

Super dzięki

Spełnienia Wszystkich marzeń[emoji1307][emoji182][emoji146][emoji253][emoji254][emoji257][emoji255][emoji258][emoji512][emoji516][emoji483][emoji898]
 
reklama
Dżoasiu ostatnia prosta u mnie to na kolanach, spuchłam aż Inga nie wiedziała czy nie przyspieszyć cc. Póki co idę do niej w pon a na 26 lutego mam zabieg. Leżę sapię i odliczam godziny i modlę się żeby po cc zgaga ustàpiła bo to naprawdę cholerstwo nie do opisania. Buziaki i dziękuje że pytasz. Kiedy wybierasz się do Ingi?
Oj to jeszcze tydzien dluzej, wydawalo mi sie ze to juz w tyn nastepnym tygodniu bedziecie sie tulic. A cc bedzie ci robila Inga czy nie wiesz na kogo trafisz?
Wszystko ustapi, cierpliwosci :* jeszcze chwilke!
Ja do niej ide w srode 20go - w koncu!
Dziewczynki dzis świętuje od rana swoje urodziny :) a ze Wy jestescie dla mnie jak rodzina na tym forum a nawet bardziej niż rodzina, bo oni o problmie nie wiedza to swietuhe z Wami i wznosze toast za Was wszystkie, by tym co si udalo wychowywały slicznosci a tym ktore czekają by sie wkoncu udalo

Super dzięki
Wszystkiego naj! Niech sie spelniaja marzenia :)

@Olk@24 bierzesz 2? Bezpiecznego ladowania i niech sie to skonczy wielkim brzuchem za kilka miesiecy!

@Marzycielka7 dorodnych jajec

@Beata 4 czekamy na fotki tulisiowe :)
 
Oj to jeszcze tydzien dluzej, wydawalo mi sie ze to juz w tyn nastepnym tygodniu bedziecie sie tulic. A cc bedzie ci robila Inga czy nie wiesz na kogo trafisz?
Wszystko ustapi, cierpliwosci :* jeszcze chwilke!
Ja do niej ide w srode 20go - w koncu!

Wszystkiego naj! Niech sie spelniaja marzenia :)

@Olk@24 bierzesz 2? Bezpiecznego ladowania i niech sie to skonczy wielkim brzuchem za kilka miesiecy!

@Marzycielka7 dorodnych jajec

@Beata 4 czekamy na fotki tulisiowe :)
Dziękuję Asiu :) biorę 1 , tak bardziej z rozsądku męża ;)
 
@tina35 nie pomogę niestety, pierwszy raz o tym słyszę, ale ja się nie znam na długich protokołach, szłam 2 razy krótkim i z jajami nie miałam problemu, u nas męski czynnik.
@Mieciu85, teraz to już będzie tylko lepiej :)

A jak u Ciebie Surykaciu? Bo juz pewnie nie doczytam wsyztskiego po zaleglosciach. ktory juz tydzien leci? Znasz juz plec maluszka?
 
reklama
Do góry