reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dziewczyny, my już po wizycie u diabetologa. W sumie nie jest złe, gdybyśmy się nie starali, to powiedział, że wystarczyłaby dieta, a tak przepisał metformine. Mam też jeszcze dokładniej zbadać tarczycę. Ale tak się zastanawiam, czy przy in vitro ta metformine ma sens, bo doktor tłumaczyl, że zaburzenia z insulina maja wpływ na pracę jajników i poziom hormonów, chyba estradiolu... Jeśli dobrze zapamiętałam ;-) a przy instalacji vitro to chyba nie ma znaczenia? Już sama nie wiem
@Akatombo a możesz napisać jakie miałaś wyniki insuliny i glukozy?? Dzięki
 
reklama
Ja tez mam i moj lekarz prowadzący nic sie nie zająknął na ten temat, mimo ze od lipca oglądał mni juz naście razy.
Wcześniej jak chodziłam na coroczny przegląd to 3 ginow mi mówiło,ze jesli po pierwszym porodzie nie zniknie to dopiero wtedy cos dzialac, byle nie przed ciążą. Moze nie jest jakas kosmiczna i zbytnio nie przeszkadza,choc pamiętam,ze chyba @Szczescie1986 miala rekomendacje do usunięcia przed ciążą.
Ja mam już tak bardzo mieszane uczucia...
Kurde 2 tygodnie temu byłam i nic nie było mówione i dzisiaj podczas podania accofil nadleśnictwo słyszę że jest nadżerka... Jak dla mnie takie nowości przed transferem to dosłownie jak jakis wyrok... :(
 
Ja mam już tak bardzo mieszane uczucia...
Kurde 2 tygodnie temu byłam i nic nie było mówione i dzisiaj podczas podania accofil nadleśnictwo słyszę że jest nadżerka... Jak dla mnie takie nowości przed transferem to dosłownie jak jakis wyrok... :(

A mówili jaka jest duża? Wydaje mi się, że każą usuwać tylko te duże a małe zostawiają. Ja usuwalam bo wg mojego lekarza miałam bardzo duża
 
Dziewczyny a trapi mnie jedna myśl punkcja w środę , 5 doba w niedziele a ja mam zaplanowany transfer na poniedziałek a to będzie już 6 doba ! Invicta nie pracuje w niedziele , jak to wtedy jest przecież zarodki mogą nie przeżyć 5 do 6 doby. Troche sie tym martwię .Mialyscie taki przypadek ?
Ale pierwsza doba mija w czwartek. Więc 5 doba będzie w poniedziałek. Spokojnie ;)
 
reklama
Do góry