reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

3 dniowego zarodka to juz pewnie 8dpt powinno coś ruszyć, ale jak chcesz bardziej na spokojnie bez niepotrzebnych dodatkowych stresów to lepiej 10dpt.
Ja też w Novum się leczę[emoji6]
Mi mówili żeby 14dpt robić bete. Zrobilam 7dpt i 11dpt. Niestety nieudane. A u kogo sie leczysz?
U dr Starosławskiej wtedy i teraz. Mówisz, że 3 dniowy to już 8 dpt będzie widać? 2 lata temu mówili mi, że test z krwi w 14 dpt a teraz w 10. W obu przypadkach zarodki były 3dniowe. A Ty ilodniowy zarodek miałaś podany? U kogo się leczysz?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, ja już po wizycie. Niestety nie dostałam dobrych informacji. Endometrium dziś coś ponad 6mm, słabo, nawet sam lekarz powiedział, że nie wygląda to dobrze. Ale kazał mi jeszcze przyjechać w poniedziałek (13dc). Nic mi nie zmienił w lekach. Co o tym myślicie? Jest jeszcze jakaś szansa, że podrośnie? Albo czy to możliwe, że już zaczęło maleć?
 
Ja mogę tylko potwierdzić informacje podane przez @annemarie. Oprócz tego, co można przeczytać pod linkiem, mi diabetolog mówił, że metformina może poprawić jakość komórek. Także nie obawiaj się tego leku. Nie będziesz go brała długotrwale, więc nie będzie żadnych skutków ubocznych. Ja brałam to jeszcze w ciąży, ale od 10 tyg. potrzebna była jednak insulina. A jaką masz dawkę przepisaną?

A jakie masz badania zalecone, jeśli można zapytać?
Nie to, że się boję, tylko jakoś mam mniej nadziei, że to mi pomoże. U nas komórki niby nie takie złe, mimo mojego wieku, problemem jest nasienie, no i trochę u mnie immunologia. Ostatnio się obstawiłam lekami, także pod kontem immuno, a beta nawet nie ruszyła, więc optymizm umirakowany...
Dostałam Siofor 500 i mam łykać trzy razy dziennie, nie wiem, czy to duża dawka, a ty?
 
Cześć Dziewczyny, ja już po wizycie. Niestety nie dostałam dobrych informacji. Endometrium dziś coś ponad 6mm, słabo, nawet sam lekarz powiedział, że nie wygląda to dobrze. Ale kazał mi jeszcze przyjechać w poniedziałek (13dc). Nic mi nie zmienił w lekach. Co o tym myślicie? Jest jeszcze jakaś szansa, że podrośnie? Albo czy to możliwe, że już zaczęło maleć?

Kiedys slyszalam ze endo rosnie ok 1 cm na dobe... moze do 13 dc podrosnie jeszcze, poczekaj, zobaczysz na wizycie
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Cześć Dziewczyny, ja już po wizycie. Niestety nie dostałam dobrych informacji. Endometrium dziś coś ponad 6mm, słabo, nawet sam lekarz powiedział, że nie wygląda to dobrze. Ale kazał mi jeszcze przyjechać w poniedziałek (13dc). Nic mi nie zmienił w lekach. Co o tym myślicie? Jest jeszcze jakaś szansa, że podrośnie? Albo czy to możliwe, że już zaczęło maleć?

Ile bierzesz estradiolu? Czy to cykl naturalny?
 
Dziewczyny życzę Wam miłego i spokojnego dnia - żadnych niepokojących sytuacji :)
@Vinszka kciuki za wizytę :) będziesz juz bliżej spotkania z Kropusiem
@Dzoannna dawaj znać jak Twoje waleczne Kropki

Milego dnia wzajemnie[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

Moje wariaty nadal rosną!
2 wolniej i sa slabsze
8 „dobrej jakosci”

Ze wzgledu na ilosc zarodkow wspolnie z lekarzem podjelismy decyzje aby wszystkie mrozic juz ostatecznie w 5 dobie, aby zmaksymalizowac szanse przezycia. (Choc wiem ze roznie bywa)

Lekarz mowi ze wg rokowan moga przezyc tylko 1 - 2 zarodki do 5 doby...

Zobaczymy, kolejne info jutro lub w poniedzialek.
 
U dr Starosławskiej wtedy i teraz. Mówisz, że 3 dniowy to już 8 dpt będzie widać? 2 lata temu mówili mi, że test z krwi w 14 dpt a teraz w 10. W obu przypadkach zarodki były 3dniowe. A Ty ilodniowy zarodek miałaś podany? U kogo się leczysz?
Ja mialam 4dniowy transferowany. Niektóre dziewczyny robią tu bety blastki w 6dpt i wychodzą pozytywne. Ostatnio @NataliaNNN robila bete 7dpt dwóch 3dniowych i wyszła coś ponad 100, ale czasami są ciążę z niskich bet więc dla pewności jeśli zrobisz wczesniej to trzeba powtórzyć. Jeśli nie chcesz dodatkowego stresu to lepiej później bedzie już pewne.

Ja stymulacje mialam w październiku u dr. Z-P a przygotowania do transferu i transfer w styczniu u innych bo moja dr byla na urlopie.
 
Eh dziewczyny, co wizyta jestem bardziej przerażona [emoji17] endo śliczne i od dziś biorę luteinę, a badanie dopiero w następnym tygodniu. Nastawiam się na ból, bo mam wziąć przeciwbólowe całą garść, a później leżeć...
 
reklama
Do góry