reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dziś 19tc 3d poleciała mi krew z nosa zmierzyłam ciśnienie 130/70 tetno 90 miała któraś z Was taki przypadek ??
Mi w ciąży często glut z nosa barwił się na krwawo, krew poleciała ze dwa razy... jak na ciąże ciśnienie górne dość wysokie, ale lekarz nie da przy takim leków jeszcze - mierz ciśnienie 4 razy dziennie jakbędzie ponad 90 dolne, 140 górne to natychmiast do lekarza po leki... tymczasem polecam relaksację :)
 
reklama
Ja do was po rade. Wczoraj byl 13 dpt zrobilam 3 weryfikacje bety wyszla 407,50 czyli przyrost o ponad 100% a wieczorem zaczelam krwawic, a moze tylko plamic, ale jest tego dosyc sporo czerwona krwia. Co o tym myslicie.
 
Ja do was po rade. Wczoraj byl 13 dpt zrobilam 3 weryfikacje bety wyszla 407,50 czyli przyrost o ponad 100% a wieczorem zaczelam krwawic, a moze tylko plamic, ale jest tego dosyc sporo czerwona krwia. Co o tym myslicie.
Jestem tu od kilku godzin ale w ciąży juz bylam i uwazam, ze kazde niepokojace plamienie/krwawienie nalezy skonsultowac u lekarza :-) dzwoń do swojego ginekologa :-* i nie stresuj sie, to nie musi oznaczac nic zlego.
 
Cześć Kobietki. Przedstawię się Imię widzicie, wiek teraz już 29 lat i w poniedziałek miałam criotransfer ostatniego mrozaczka. 2 lata temu rozpoczęła się moja przygoda z in vitro i za pierwszym razem dała mi córkę, które teraz ma rok. Chcemy drugie dziecko a że jeszcze jeden 3dniowy zarodek zamrożony byl, to się zdecydowaliśmy. Kochane moje wtedy to forum dało mi dużo siły i nadziei , ktorej tak bardzo potrzebuje dzis cjodzi o to, ze wczoraj wieczorem aplikowalam luteine tym aplikatorem i na nim wyjelam i luteine rozmazaną i trochę jakby krwi i juz mam mysli, ze to pewnie gdzies tam juz organizm przygotowuje sie do okresu Czy któraś tak miała i test wyszedł pozytywny? Jeszcze jedno zapytanie- czy dzień transferu liczymy jako pierwszy dpt czy kolejny? Nie pamiętam już jak to liczyć. Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki
Witaj[emoji4]
Dzien transferu liczysz jako dzień 0 a na drugi dzień jest 1dpt. Jesli chodzi o luteine to ja tak nie mialam ale nie raz tu czytalam ze dziewczynom sie to zdarzało i wszystko bylo dobrze więc nie zamartwiamy sie na zapas.
Trzymamy kciuki za pozytywny transfer[emoji110]
Kiedy planujesz testować?
 
Cześć kochane jakiś czas się nie odzywalam ☺
5 lutego miałam usg genetyczne , które wyszło dobrze. Doktor nie miał żadnych zastrzeżeń na tym etapie. Kość nosowa jest, przeziernosc karkowa też prawidlowa. Ze względu na metodę zapłodnienia in vitro ICSI zdecydowalismy się na test SANCO. Wstępnie rozwazalam test Papp-a ale moje dwie koleżanki go robiły i tylko je nastraszyl niepotrzebnie, więc żeby mieć już pewność prawie na 100% (skuteczność testu lekko ponad 99%) zdecydowaliśmy się na ten. Wyniki powinny być w poniedziałek lub we wtorek. Również z tego testu wyjdzie płeć , choć ja czuje , że to będzie dziewczynka ❤
Czy ktoras z Was robiła test Sanco ?
 
Ja do was po rade. Wczoraj byl 13 dpt zrobilam 3 weryfikacje bety wyszla 407,50 czyli przyrost o ponad 100% a wieczorem zaczelam krwawic, a moze tylko plamic, ale jest tego dosyc sporo czerwona krwia. Co o tym myslicie.

A czy poprzednie weryfikacje wskazywaly na zbyt niskie przyrosty? Estradiol wiesz jaki byl?
 
Witaj[emoji4]
Dzien transferu liczysz jako dzień 0 a na drugi dzień jest 1dpt. Jesli chodzi o luteine to ja tak nie mialam ale nie raz tu czytalam ze dziewczynom sie to zdarzało i wszystko bylo dobrze więc nie zamartwiamy sie na zapas.
Trzymamy kciuki za pozytywny transfer[emoji110]
Kiedy planujesz testować?
W Novum kazali 10dpt czyli w czwartek. Wcześniej nic nie wyjdzie prawda?
 
reklama
Do góry