reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ok - rozumiem... dzięki...
widzisz to moze nie do konca dobrze ze ono takie duze juz:(
Przez stymulacje tak moglo urosnac?

Dobrze dobrze, piekne endo! Nie boj nic, dostaniesz progesteron przed transferem to przyrost wyhamuje. Ja takie tez mialam trzy razy w klinice dzieki ktorej mam teraz blizniaki w brzuchu, dwa poprzednie razy poronilam co nie zmienia faktu ze w ciazy tez bylam[emoji106]
 
reklama
Jeej dziekuje bardzo[emoji8][emoji8][emoji8]
Mam juz estradiol i jest dzis 2488
A Ty pamietasz jaki mialas?
Zmartwilam sie troche ze to endo moze za grube... moje endo nigdy samo tak ladnie nie roslo wiec zdziwilam sie troche podobnie jak lekarz. Ale mowi ze „ok”
No nic - zobaczymy...
Ja dwa dni przed punkcja mialam ponad 12tys pmol/l czyli na twoje jednostki okolo 3800. A jeszcze dwa dni wczesniej czyli jakos jak ty dziś ponad 6tyspmol/l czyli okolo 1900na Twoje jednostki.
U mnie w klinice dr mówiła ze transfer odwołują gdy estradiol od 12 tys. pmol/l
Ale w Uk przy pierwszym ivf też mialam taki duży estradiol i transfer miałam.

Nie wiem czy NataliaNNN nie pisala ze miala wyższy podeszla do transferu i piękna beta i hiperki nie miała.

Więc różnie to bywa i nie ma się co na zapas martwić szczegolnie jak wszystko pięknie wygląda[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Lekko „ nawalona” jestes, jak po dobrej imprezie. Ja potrzebowalam godziny zeby stanac na nogi. Chodzi glownie o krazenie zeby sie ustabilizowalo. Nie wiem jak na takie krotkie narkozy reagujesz? Dla mnie to byl monent kiedy moglam sie fajnie wyspac[emoji23]

Nigdy nie mialam zadnej narkozy wlasnie...:/ stad obawa
 
Ja dwa dni przed punkcja mialam ponad 12tys pmol/l czyli na twoje jednostki okolo 3800. A jeszcze dwa dni wczesniej czyli jakos jak ty dziś ponad 6tyspmol/l czyli okolo 1900na Twoje jednostki.
U mnie w klinice dr mówiła ze transfer odwołują gdy estradiol od 12 tys.
Ale w Uk przy pierwszym ivf też mialam taki duży estradiol i transfer miałam.

Nie wiem czy NataliaNNN nie pisala ze miala wyższy podeszla do transferu i piękna beta i hiperki nie miała.

Więc różnie to bywa i nie ma się co na zapas martwić szczegolnie jak wszystko pięknie wygląda[emoji6]

Dziękuję uspokoiłaś mnie! [emoji8]
 
Dobrze dobrze, piekne endo! Nie boj nic, dostaniesz progesteron przed transferem to przyrost wyhamuje. Ja takie tez mialam trzy razy w klinice dzieki ktorej mam teraz blizniaki w brzuchu, dwa poprzednie razy poronilam co nie zmienia faktu ze w ciazy tez bylam[emoji106]

Boziuu powiem Wam ze im blizej tym jednak przychodzi taka ogromna nadzieja... a wiadomo ze to pierwszy raz wiec roznie moze byc...

Czyli przed samym transferem jeszcze progesteron?
A badalybyscie zapobiegawczo to tsh?
Ja przynioslam im badania sprzed jakiegos czasu gdzie hormony byly ok i dlatego nie ma wskazan ... ale...? Jak uwazacie?
 
Boziuu powiem Wam ze im blizej tym jednak przychodzi taka ogromna nadzieja... a wiadomo ze to pierwszy raz wiec roznie moze byc...

Czyli przed samym transferem jeszcze progesteron?
A badalybyscie zapobiegawczo to tsh?
Ja przynioslam im badania sprzed jakiegos czasu gdzie hormony byly ok i dlatego nie ma wskazan ... ale...? Jak uwazacie?

Podejrzewam ze od punkcji go dostaniesz ( chociaz na 100% ci tego jie powiem bo co klinika to taktyka), odnosnie TSH , hmm... nie wiem czy mowisz o miesiacach czy latach. Warto byc na bierzaco.
 
Podejrzewam ze od punkcji go dostaniesz ( chociaz na 100% ci tego jie powiem bo co klinika to taktyka), odnosnie TSH , hmm... nie wiem czy mowisz o miesiacach czy latach. Warto byc na bierzaco.

W takim razie moze na wlasna reke zrobie na wszelki wypadek. Moj lekarz to endokrynolog, wiec zapytam go co on na to. Wiem ze wyznaje zasade ze jesli nie ma wskazan to on na zapas nic nie daje...

Raczej w latach - ale kiedykolwiek bylo robione (kilka razy) zawsze bylo ok.
Ostatnie pazdziernik 2017 tsh i ft3 i testosteron i prolaktyna w normie
 
W takim razie moze na wlasna reke zrobie na wszelki wypadek. Moj lekarz to endokrynolog, wiec zapytam go co on na to. Wiem ze wyznaje zasade ze jesli nie ma wskazan to on na zapas nic nie daje...

Raczej w latach - ale kiedykolwiek bylo robione (kilka razy) zawsze bylo ok.
Ostatnie pazdziernik 2017 tsh i ft3 i testosteron i prolaktyna w normie

Jesli to endokrynolog to mysle ze jestes w dobrych rekach,zapytaj sie[emoji4]
 
reklama
Do góry