reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U nas było 0% ale maz miał żylaki powrozka nasiennego. Operacja i około pół roku dieta, Wit, 0 alkoholu i wyniki troszkę podskoczyly

Dziękuje za odpowiedz moj właśnie byl u urologa zrobił mu usg moszny zbadał i niby nie ma żylaków wiec nie wiem co może być tego przyczyna :( fakt faktem raptem miał dwa dni bez sexu i pił wino dzień przed oddaniem nasienia walczy z przeziębieniem bo go gardło boli, zimno wyskoczyło ale czy to by wszystko aż tak skończyło się ze 0% :( umówiłam nas do innej kliniki za dwa tygodnie postaramy się w tedy nie kochać 5 dni bo mam akurat okres i żeby nie pił ani grama alko przez tydzień do badani i zobaczymy jak nadal będzie 0% to jedynie widzę rozwiązanie tylko ivf
 
Dziewczyny czy też na początku ciąży było Wam tak zimno? Nigdy nie byłam zmarzluchem, wręcz przeciwnie a teraz ubieram się naprawdę ciepło a zimno mi od kilku dni jakby było - 15
 
Liv Skarbie moj, tez oczywiscie pamietam, mocno kibicuje, zycze Ci szczesliwego finalu tym razem :) :*
Toz to blizniaki jak nic :) u mnie prawie jak u @adunnnia90 w 9 dpt bylo - 288 :)


Ja mojego przed procedurami i przed szczepieniami, kiedy musial byc zdrowy pilnowalam jak dziecka, zeby sie nie przeziebil - czapka na glowe, rekawiczki na rece, kurtke zasunac, co z tego ze do samochodu niedaleko? A w upaly znowu zeby jajek nie przegrzewal - luzne majty, plastry chlodzace, w domu "wietrzenie" :D

Przy slabszych jajkach q10 jest jak najbardziej wskazany. Intralipid moze by ci sie udalo zalatwic?
Kurcze maz byl ostatnio 3 razy na basenie wiec pewnie to go rozlozylo :-(
 
Drogie, a powiedzcie mi proszę, jak byłyscie na wizycie u dr Paśnika to jakieś badania już mialyscie zrobione takie typowe dla niego? U mnie cały segregator tych przeróżnych badań ale nie wiem na co on zwraca uwagę, co jest dla niego istotne. Konsultacja 300zl kosztuje to dobrze byłoby już do niego z czymś iść a nie tylko po to żeby zlecił badania:(
Teraz konsultacja az 300 zl??? W Lodzi??? Raczej bym nic nie robila bo jednak on zleca kazdemu cos innego wiadomo ze sie pokrywa czesc badan ogolnie ale jednak bym czekala.
A wizyta kiedy???
 
reklama
Do góry