reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na kolejnych juz bedziesz wprawiona i wszystko bedzie szlo jak z automatu ;)

Raczej nie bede mu nic pisac. Co mogl zlecic to zlecil. Zreszta przy tylu lekach co mam i po tych przejsciach to zaczynam wierzyc tylko spasmolinie a we wszystkie inne chyba watpie... serio...

Nie w szyjce, bo widac bylo ze z macicy.
No wlasnie nic nie mierzyl dr bo jak uslyszalam pikawki i zobaczylam ile moge stracić, to wpadlam w taki histeryczny placz i zaczelam buczeć o ten atosiban ze nawet jakby chcial to zrobic to by zapomnial :/
No i zdjecia tez nie dał :( a szkoda.


Witam w klubie. Kiedy mialas transfer?
Ja bym heparyny nie odstawiala za zadne skarby. Acard owszem, ale nie heparyne.
Mi wczoraj przy krwawieniu dr nawet zwiekszyl dawke jak uslyszal jakie sie cuda dzieja (we wtorek robilam badania i APTT mi wyszlo 23sek, a norma to 22-37; w drugiej probce krew sie im sciela i musialam jechac powtarzac badania). Dzieci musza miec co jesc, jak bedziesz miec za gesta szybko krzepnaca krew to plod moze obumrzec. Nie strasze cie, po prostu mowie jak moze byc.
A na bole brzucha moze popros lekarza o recepte na spasmoline, serio bardzo pomaga. Wyslij meza zebys nie musiala ty sie meczyc bo jezdzenie samochodem akurat przy krwawieniach nie wskazane jest.
Kochana a co to spasmoline? Na co to?
 
Bądź dobrej myśli!
Jak to ja mowie
Na kolejnych juz bedziesz wprawiona i wszystko bedzie szlo jak z automatu ;)

Raczej nie bede mu nic pisac. Co mogl zlecic to zlecil. Zreszta przy tylu lekach co mam i po tych przejsciach to zaczynam wierzyc tylko spasmolinie a we wszystkie inne chyba watpie... serio...

Nie w szyjce, bo widac bylo ze z macicy.
No wlasnie nic nie mierzyl dr bo jak uslyszalam pikawki i zobaczylam ile moge stracić, to wpadlam w taki histeryczny placz i zaczelam buczeć o ten atosiban ze nawet jakby chcial to zrobic to by zapomnial :/
No i zdjecia tez nie dał :( a szkoda.


Witam w klubie. Kiedy mialas transfer?
Ja bym heparyny nie odstawiala za zadne skarby. Acard owszem, ale nie heparyne.
Mi wczoraj przy krwawieniu dr nawet zwiekszyl dawke jak uslyszal jakie sie cuda dzieja (we wtorek robilam badania i APTT mi wyszlo 23sek, a norma to 22-37; w drugiej probce krew sie im sciela i musialam jechac powtarzac badania). Dzieci musza miec co jesc, jak bedziesz miec za gesta szybko krzepnaca krew to plod moze obumrzec. Nie strasze cie, po prostu mowie jak moze byc.
A na bole brzucha moze popros lekarza o recepte na spasmoline, serio bardzo pomaga. Wyslij meza zebys nie musiala ty sie meczyc bo jezdzenie samochodem akurat przy krwawieniach nie wskazane jest.
Powiem tak do clexanu ( nie neoparinu) i acardu nie mam żadnych wskazań żeby brać. Wizytę mam za tydz więc będę miała na uwadze Twoja informację. Zelecone było na wyrost, a nie sposób krwawić i brać leki które rozrzedzaja krew. Moje krzepnięcia i czasy tzw są dobre więc ufam swojemu lekarzowi. Jestem na nospie i papawerynie i.m więc póki co wszystko jakoś się uspokoiło. Transfer miałam 17 grudnia.
 
Ostatnia edycja:
Na kolejnych juz bedziesz wprawiona i wszystko bedzie szlo jak z automatu ;)

Raczej nie bede mu nic pisac. Co mogl zlecic to zlecil. Zreszta przy tylu lekach co mam i po tych przejsciach to zaczynam wierzyc tylko spasmolinie a we wszystkie inne chyba watpie... serio...

Nie w szyjce, bo widac bylo ze z macicy.
No wlasnie nic nie mierzyl dr bo jak uslyszalam pikawki i zobaczylam ile moge stracić, to wpadlam w taki histeryczny placz i zaczelam buczeć o ten atosiban ze nawet jakby chcial to zrobic to by zapomnial :/
No i zdjecia tez nie dał :( a szkoda.


Witam w klubie. Kiedy mialas transfer?
Ja bym heparyny nie odstawiala za zadne skarby. Acard owszem, ale nie heparyne.
Mi wczoraj przy krwawieniu dr nawet zwiekszyl dawke jak uslyszal jakie sie cuda dzieja (we wtorek robilam badania i APTT mi wyszlo 23sek, a norma to 22-37; w drugiej probce krew sie im sciela i musialam jechac powtarzac badania). Dzieci musza miec co jesc, jak bedziesz miec za gesta szybko krzepnaca krew to plod moze obumrzec. Nie strasze cie, po prostu mowie jak moze byc.
A na bole brzucha moze popros lekarza o recepte na spasmoline, serio bardzo pomaga. Wyslij meza zebys nie musiala ty sie meczyc bo jezdzenie samochodem akurat przy krwawieniach nie wskazane jest.

Rety, Asia, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co przeszłas wczoraj... Jak wygląda dzisiaj sytuacja?
Cały czas mocne kciuki za was i przesyłam moje modlitwy :*
 
Moje kochane czy jest mozliwe zeby dostac okres tydzien po punkcji? Bo czuje ze chyba dostane i zaczelam juz brudzic ale krwi jeszcze nie ma. Przypomne ze nie mialam transferu ze wzgledu na hiperke przelozony. I biore jeszcze duphaston caly czas.
Ja dostałam 10 dni po punkcji , mimo że też byłam na duphastonie
 
Dziewczyny przeżyłam dziś horror. Jestem w 6-7 tc. Wstaje rano i co ?chlusnelo ze mnie jak z kranu. Po konsultacji i USG niby wszystko jest ok. Progesteron, beta git. Nawet serduszko już bije. Mam leżeć brać nospe, magnez, lutinus i zastrzyki z papaweryny. Okazało się że zrobił mi się krwiak. Jestem załamana zestresowana ... brak mi słów.

moja znajoma miala to samo.
, mowila ze nigdy takiego krwotoku nie widziala. A byla na poczatku ciazy. Dziecko urodzila zdrowiutkie. Wszystko bedzie dobrze [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry