reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam plan
Wracam od Pasnika
Wiec tak accofil plus acard dodatkowo reszta się nie zmienia heparyna encorton dalej w ruch i teraz kontrol morfologii po każdej iniekcji podskórnej i wysyłka do Pasnika
Nadzerka będzie wymrazana w poniedZialek i zabieram ostatniego z zimowiska
Oby nowy rok był szczęśliwy bo już tyle życzeń świątecznych dostałam wiec w kupię siła ,aby się sprawdziły


@szczescie, to dokladnie taki sam pakiet co ja od Pasnika, tylko ze ja mialam jeszcze wczesniej immunosupresje.
 
Jeju 600 g to już ślicznie. A Ty nadal taka chuda?
Mnie w ostatnich 2 tyg taki brzuchol wywaliło, że w pracy już się nie ukryje.
Wiem, wiem że to jeszcze nie pora i że musimy donosic nasze skarby. Na pewno damy radę.
Zawsze możesz Crinone wypróbować z progesteronu dopochwowego, jak dla mnie jest najlepszy no ale może obejdzie się bez. Bo mi mówiło 2 ginekolog ów, że przy jakichkolwiek problemach z szyjką włącza się progesteron ale dopochwowo, nie doustnie.
Trzymam kciuki, żeby sam odpoczynek wystarczyl. [emoji8]
A twardnieje Ci brzuchol?
Nic mi nie twardnieje, niczego nie podejrzewałam. Niby długość szyjki jest w normie ale mojej lekarce nie podoba się że jest miękka. Twierdzi że w każdej chwili może się skrócić i ona nie lubi takich sytuacji. To może wezmę jedną luteinę na noc. Jedyne co mnie niepokoi to takie chwilowe bóle okresowe ale bardziej wiązałam to z rozciaganiem macicy. Pojawiają się sporadycznie. Ostatnio przytyłam 2 kg:) Cukry miałam bardzo dobre, do wczoraj. Tak się wczoraj zdenerwowałam że nic nie mogłam przełknąć a dziś rano cukier 100 , insulinę nocną musiałam właczyc. Ech niech ten czas leci, męża pogoniłam.. no takich cyrków to się nie spodziewałam.
 
Dziewczyny... mam pytanko...
Może co niektórym wyda się smieszne ale mnie nurtuje
Czy po zażywaniu hormonów mogą pojawić się pieprzyki na ciele ?
 
Nic mi nie twardnieje, niczego nie podejrzewałam. Niby długość szyjki jest w normie ale mojej lekarce nie podoba się że jest miękka. Twierdzi że w każdej chwili może się skrócić i ona nie lubi takich sytuacji. To może wezmę jedną luteinę na noc. Jedyne co mnie niepokoi to takie chwilowe bóle okresowe ale bardziej wiązałam to z rozciaganiem macicy. Pojawiają się sporadycznie. Ostatnio przytyłam 2 kg:) Cukry miałam bardzo dobre, do wczoraj. Tak się wczoraj zdenerwowałam że nic nie mogłam przełknąć a dziś rano cukier 100 , insulinę nocną musiałam właczyc. Ech niech ten czas leci, męża pogoniłam.. no takich cyrków to się nie spodziewałam.
No to nie źle.
Mnie nie dość, że twardnieje brzuchol to jeszcze boli mnie spojenie tak na maksa czasami, że nie mogę się ruszyć. Takie to dziwne uczucie i nie wiem jak to opisać ale czuję się jak by mi się ścięgna czy mięśnie nadwyrezyly czasami.
Jeju jak nie urok to...
Współczuję Ci kochana jeszcze z tym cukrem a co do szyjki no to w sumie skoro się nie skraca to jest ok a dobrze, że masz taką lekarke uważna i że Cię pilnuje.
Trzymaj się kochana. A maz na pewno zrozumie bo biedak nie ma wyjścia tylko ciężarnej się podporządkować x
 
No to nie źle.
Mnie nie dość, że twardnieje brzuchol to jeszcze boli mnie spojenie tak na maksa czasami, że nie mogę się ruszyć. Takie to dziwne uczucie i nie wiem jak to opisać ale czuję się jak by mi się ścięgna czy mięśnie nadwyrezyly czasami.
Jeju jak nie urok to...
Współczuję Ci kochana jeszcze z tym cukrem a co do szyjki no to w sumie skoro się nie skraca to jest ok a dobrze, że masz taką lekarke uważna i że Cię pilnuje.
Trzymaj się kochana. A maz na pewno zrozumie bo biedak nie ma wyjścia tylko ciężarnej się podporządkować x
Kochana ale ty jeszcze do pracy śmigasz to i brzuch ci twardnieje. Przed świętami poszłam na zakupy to ledwie do domu wróciłam, brzuch twardy i piekło na dole. Widzę ogromną różnicę jak jestem w domu to zawsze można poleżeć albo tak na półsiedząco też jest ok. No nic dziękuję za radę z luteiną już zapodałam. Lekarka też poleciła jedną na noc. Mam do niej zaufanie, zresztą sama przyznała że moją ciążę traktuje jako z grupy podwyższonego ryzyka. Wymaz w tej ciąży mam już trzeci i drugi raz posiew moczu.
No nic Sol byle do porodu:)
 
reklama
Do góry