reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ozisku wiem, że pooddawałaś terminy wizyt do Paśnika, aleee moim zdaniem powinnas sie jednak wybrać. Kiry badałaś??? Bo tu może byc największy problem wg mnie. Zrób to badanie, umów wizyte i jedź z wynikiem już.:* Tulę!


Haha no doobry wyszedł. Tylko mi tak czas spiernicza, że nie zagniotłam ciasta na ten świąteczny i co ja teraz zrobie co??? :p
W święta i tak będzie za dużo jedzenia - zrób ciasto i upiecz po świętach :) będziesz jadła ze smakiem a nie na siłę - bo się zmarnuje!
 
A przecież na papierowych dawanych pracodawcy był kod choroby.
Nie było - kod co prawda wpisują ale na tej zielonej części co się odkalkowuje nie ma kalki w miejscu kodu więc kod się nie kalkuje - jest tylko na części wypisywanej która idzie do ZUS-u
oczywiście mówię o kodzie choroby takim 026 dla ciąży bo kod płatności się kalkuje i jak pracodawca widzi B no to wiadomo że ciąża
 
No tak. My rodzinie nic nie powiedzieliśmy że dla nas jedyna szansa to in vitro a takie głupie gadanie nie pomaga :( nieraz mam ochotę im to wykrzyczec :-/
Śliwka wiem o czym mówisz :/ Ja już po kilku latach i nie udanych inv stwierdziłam,że jak ktoś znów zapyta to powiem,że nie mogę mieć dziecka i kropka.Zatka ich i może w końcu przestaną.
Bardzo trudne jest to co doświadczamy.
@Ozis wciąż trzymam kciuki,beta drgnęła więc nadzieja umiera ostatnia.
@Kurcia aby wszystko się szybko wyczyściło i abyś mogła wracać po kolejne kropki.
@kochanka328 wierze,że masz dość jak prawie każda z nas na forum.Odpocznij i zakasaj rękawy do dalszego działania.Dziewczynom się udaje ,nam kiedyś też!
@Barburka cudak ta Twoja córa!
@kasiula01 trzymam kciuki za najpiękniejsze święta!niech kropek zostanie z Wami.
@JoannaRak wspaniale!!!Oby tak dalej!!
@mariakowalska89 gratuluje!Tak trzymaj! :)

Ściskam ciężarówki @Justin87 ,@chlopkers ,@annemarie i pozostałe!
Gratuluje świeżych bet i trzymam kciuki za przyrosty!
Ściskam te,które mają chwile zwątpienia jak ja ale będziemy dziewczyny walczyć dalej do tego JEDYNEGO.
 
reklama
Do góry