reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane ciocie Mikolajki, Elfiki melduja, ze Mikolaj wyruszyl juz do Centrum Zdrowia Dziecka aby obdarowac nasza kochana Oliwke [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Mam oficjalna informacje od Elfikow, ze dzieki naszym wspanialym forumowym Mikolajkom sanie sa baaaardzo ciezkie wiec trzymamy kciuki za miekkie ladowanie na dachu CZD [emoji7][emoji4][emoji1392][emoji1392][emoji1392][emoji320][emoji320][emoji320]Zobacz załącznik 922527
Niech szybko dojedzie :D hehe
 
reklama
Dlaczego jeśli mogę się zapytać???
Dlatego że w parensie jak zarodek dotrwa do transferu to cud. Mój przykład 2007 r novum 21 komórek, 2017r. Parens brak transferu- diagnoza stare komórki, 2017 r. Novum 5 pięknych zarodków ale niespodzianka i ciąża naturalna. Czarnulka celuj do najlepszych szkoda nerwów na mniejsze kliniki.
 
Dzień dobry dziewczynki! Dziewczyny zrobiłm betę 9dpt 89,90 !!! ( Moje wczesniejsze próby 4dpt beta <0,1 i dwa negatywne sikańce). Powtórzę w piątek, ale czy to już dobry znak?
Super :) oby tak dalej rosło... Jejku ja jutro robie bete ale juz dzis byl placz bo sikanca zrobilam i negatyw... Zycze ci zeby bylo wszystko dobrze
 
Super :) oby tak dalej rosło... Jejku ja jutro robie bete ale juz dzis byl placz bo sikanca zrobilam i negatyw... Zycze ci zeby bylo wszystko dobrze
Będzie dobrze! Ja dzisiaj też zrobilam sikańca, bardzo bardzo bladziutka kreska, a beta jest z wczoraj. Jak to dziewczyny piszą sikańce - ozukańce!
 
Dlatego że w parensie jak zarodek dotrwa do transferu to cud. Mój przykład 2007 r novum 21 komórek, 2017r. Parens brak transferu- diagnoza stare komórki, 2017 r. Novum 5 pięknych zarodków ale niespodzianka i ciąża naturalna. Czarnulka celuj do najlepszych szkoda nerwów na mniejsze kliniki.
Dziękuję
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady.
Dziś jestem 6 dzień po transferze. W nocy dostalam boli podbrzusza i delikatnie kluly mnie jajniki jak przed okresem, wzięłam Nospe, bo nie mogłam zasnąć .
Wspomnę tylko , że na bóle przedmiesiaczkowe jest za wcześnie , bo cykle mam długie nawet 38 dniowe, a dziś jest 21 dzień cyklu Ale po tych hormonach to ja już nie wiem czego teraz mam się spodziewać.
Czy ktoras z Was kochane miała takie bóle w 6 dobie po transferze ? Był udany czy nieudany ?
Na kartce , która dostalam od Novum po transferze mam napisane , że między 6 a 11 mogą wystąpić plemienia implantacyjne czyli te bóle mogą być związane z zagniezdzeniem zarodka ?
 
Do góry