reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobietki drogie, czy ktoś moze mi powiedzieć dlaczego w klinice tak bardzo zwtacaja uwagę na rozpoczęcie stymulacji Gonalem w drugim dniu ostrego krwawienia? Z tego co mówił mi lekarz odebralam to że lepiej dzien później niż wcześniej o pół dnia zacząć. Czy u Was też tak jest? Czy to takie istotne?
Ja też stymulacje rozpoczynalam od drugiego dnia cyklu
 
reklama
Jajcobranie uważam za udane Pobrali mi 8 komórek z czego 2 odpadły więc 6 zapładniają i będą hodować do 5 doby. Wtedy będą dzwonić ile mamy zarodków. Transfer odroczony. Po raz drugi próbny się nie powiódł. Mam jakby zamknięty kanał szyjki macicy.
Jak za 2 tyg .dostanę miesiączkę mam się kontaktować z lekarzem.
Gratulacje, bardzo ładnie, oby tak dalej!!!!
 
Jajcobranie uważam za udane Pobrali mi 8 komórek z czego 2 odpadły więc 6 zapładniają i będą hodować do 5 doby. Wtedy będą dzwonić ile mamy zarodków. Transfer odroczony. Po raz drugi próbny się nie powiódł. Mam jakby zamknięty kanał szyjki macicy.
Jak za 2 tyg .dostanę miesiączkę mam się kontaktować z lekarzem.

To ładny wynik. Trzymam kciuki za 6 ładnych zarodków!!! ✊✊✊
 
@dżoasia, a co teraz u Ciebie? Bedzie ten transfer w grudniu? Pisalas cos a acofil a czy to jest to samo co neupogen?
Raczej to samo tylko inny producent:)
U mnie to sie caly czas zmienia wiec.pewnie tuz przed transfer bede
Dziewczyny jak to jest z tymi jednostkami progesteronu? Bo znow sie poglubilam, wlasnie dostalam wyniki z wczoraj, tylko to chyba inna jednostka niz u Was.
U nas tez te kednostki obowiazuja. Przeliczajac na ng/l (chyba nie pomylilam) to ok 15.5. Niektorzy kaza cos dolozyc, niektorzy nie. Skontaktuj sie z klinika:)
A sporo to ile? Bo ja nawet nie wiem ile to może orientacyjnie kosztować.
+/- 800zl
 
Czesc ciotki , my dzisiaj bylismy u pani doktor prenatalnej, dzieciaczki byly mierzone a mam maglowana przez 1,5 brzusznym usg. Maja po 11 cm, waza 121 i 110 gr , serducha bija 156 i 146 i na dzien dzisiejszy nie ma sie czego czepiac. U jednego zostal zlokalizowany „ ptaszek” druga to prawdopodobnie dziewczynka. Cwiczyla joge i ciezko bylo sie polapac.❤️❤️

Walczcie kochane, oplaca sie :)
 
Czesc ciotki , my dzisiaj bylismy u pani doktor prenatalnej, dzieciaczki byly mierzone a mam maglowana przez 1,5 brzusznym usg. Maja po 11 cm, waza 121 i 110 gr , serducha bija 156 i 146 i na dzien dzisiejszy nie ma sie czego czepiac. U jednego zostal zlokalizowany „ ptaszek” druga to prawdopodobnie dziewczynka. Cwiczyla joge i ciezko bylo sie polapac.❤️❤️

Walczcie kochane, oplaca sie :)
Kochana ty jestes tym dowodem ze walka opłaca się
Tyle ile ty przeszłaś to sam Bóg i ty wiesz
Jak czytam twoje wpisy to rycze tak samo jak przy wpisach Gosi
Jestem z wami duchem
Kochana buziaki sle
 
Czesc ciotki , my dzisiaj bylismy u pani doktor prenatalnej, dzieciaczki byly mierzone a mam maglowana przez 1,5 brzusznym usg. Maja po 11 cm, waza 121 i 110 gr , serducha bija 156 i 146 i na dzien dzisiejszy nie ma sie czego czepiac. U jednego zostal zlokalizowany „ ptaszek” druga to prawdopodobnie dziewczynka. Cwiczyla joge i ciezko bylo sie polapac.[emoji3590][emoji3590]

Walczcie kochane, oplaca sie :)
Cudowne wieści [emoji177]
 
reklama
Czesc ciotki , my dzisiaj bylismy u pani doktor prenatalnej, dzieciaczki byly mierzone a mam maglowana przez 1,5 brzusznym usg. Maja po 11 cm, waza 121 i 110 gr , serducha bija 156 i 146 i na dzien dzisiejszy nie ma sie czego czepiac. U jednego zostal zlokalizowany „ ptaszek” druga to prawdopodobnie dziewczynka. Cwiczyla joge i ciezko bylo sie polapac.❤️❤️

Walczcie kochane, oplaca sie :)
Wspaniałe wieści, które dają nadzieję i zagrzewają do walki :-)
 
Do góry