reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny i jeszcze jedno jaki jest mniej więcej koszt leków do stymulacji? Jeszcze łapię się na zniżkę NFZ. I jaki jest mniej więcej również koszt leków przed i po kriotransferze? Wiem, że to zależy od leków, ale przykladowo w jakich granicach
No i oczywiście czy podczas stymulacji mam jest nadal femibion? I co wogole najlepiej jeść, zeby poprawic jajeczka?
u mnie koszt z refundacją leków do stymulacji i okołopuncyjnych wyniósł myślę jakieś niecałe 800 -1000 zł tylko ja słabo reaguje na stymulację więc trzeba było dużo tych najdroższych
 
reklama
No wlasnie lekarz powiedzial ze wg pomiaru to odpowiada 4-5tygodniowi a ja jestem w 8+2. Wiec prawdopodobnie gosc mial po prostu lepszy sprzet niz w klinice i dostrzegl cos co zatrzymalo sie dawno temu, a czego lekarz wczesniej nie widzial.
Ale lekarz z kliniki tez odpisal zeby w takim razie czekac tydzien.
Juz bym to chciala za soba miec...
Na IP lepszy sprzęt niż w klinice? jakoś nie chce mi się wierzyć...
Kochana... trzeba czekać - czekamy z Tobą!
 
Na IP lepszy sprzęt niż w klinice? jakoś nie chce mi się wierzyć...
Kochana... trzeba czekać - czekamy z Tobą!
Słowo daję, u mnie w szpitalu na IP ginekologicznej, i to nie w żadnym uniwersyteckim, tylko wojewódzkim, jest lepszy sprzęt do usg niż ma moja dr u siebie w gabinecie w N.ovum. A trochę się znam na parametrach sprzętu do usg.
 
Słowo daję, u mnie w szpitalu na IP ginekologicznej, i to nie w żadnym uniwersyteckim, tylko wojewódzkim, jest lepszy sprzęt do usg niż ma moja dr u siebie w gabinecie w N.ovum. A trochę się znam na parametrach sprzętu do usg.
U mnie w szpitalu maja takie bajery do badania , ktorych moj ginekolog na oczy nie widzial.Musza byc dobrze obstawieni w koncu decyduja pomiedzy zyciem a smiercia i nie ma tu miejsca na domysły
@Kurcia , wspolczuje ci tego czekania tym bardziej ze wiesz swoje i wiesz ze cudu nie bedzie. Tez to chcialm miec na tym etapie juz za soba. Rozumiem cie doskonale.
 
Dziewczyny i jeszcze jedno jaki jest mniej więcej koszt leków do stymulacji? Jeszcze łapię się na zniżkę NFZ. I jaki jest mniej więcej również koszt leków przed i po kriotransferze? Wiem, że to zależy od leków, ale przykladowo w jakich granicach
No i oczywiście czy podczas stymulacji mam jest nadal femibion? I co wogole najlepiej jeść, zeby poprawic jajeczka?
W moim przypadku stymulacja około 1500 zł same leki ,
Jeśli chodzi o crio to około 1200 zł same leki
 
W moim przypadku stymulacja około 1500 zł same leki ,
Jeśli chodzi o crio to około 1200 zł same leki

u mnie koszt z refundacją leków do stymulacji i okołopuncyjnych wyniósł myślę jakieś niecałe 800 -1000 zł tylko ja słabo reaguje na stymulację więc trzeba było dużo tych najdroższych
Dziewczyny a na jakiej zasadzie byla ta refundacja lekow? Jestescie na rzadowym projekcie? Czy jak? U mnie w Rzeszowie nie ma programu refundowanego to pewnie za wszysyko sama zabule. Powiedzcie jaki jeat koszt stymulacji bez refundacji.
 
Dziewczyny a na jakiej zasadzie byla ta refundacja lekow? Jestescie na rzadowym projekcie? Czy jak? U mnie w Rzeszowie nie ma programu refundowanego to pewnie za wszysyko sama zabule. Powiedzcie jaki jeat koszt stymulacji bez refundacji.
refundacja należy Ci się jeśli wynik AMH i wiek odpowiedni no i musisz być ubezpieczona... wtedy masz leki refundowane do trzech stymulacji...
jeśli to aktualne to jest tak
Link do: Lista leków refundowanych przy procedurze in vitro
 
Dziewczyny a na jakiej zasadzie byla ta refundacja lekow? Jestescie na rzadowym projekcie? Czy jak? U mnie w Rzeszowie nie ma programu refundowanego to pewnie za wszysyko sama zabule. Powiedzcie jaki jeat koszt stymulacji bez refundacji.
Refundacja to tylko zniżka na leki w aptece, z tego co ja wiem to warunki to wiek poniżej 35 lat, do trzech stymulacji i Amh powyzej 1 lub 0,7 coś koło tego. I wtedy na za gonal-f płacisz np. około 222 zł a nie ponad 1 tys zl- cena wg intrnetu
 
reklama
Dziewczyny a na jakiej zasadzie byla ta refundacja lekow? Jestescie na rzadowym projekcie? Czy jak? U mnie w Rzeszowie nie ma programu refundowanego to pewnie za wszysyko sama zabule. Powiedzcie jaki jeat koszt stymulacji bez refundacji.
To wszystko zależy od leków jakie będziesz mieć podczas stymulacji , nie pamiętam już jakie są wymogi przy refundacji ale wszytsko możesz na internecie sprawdzić , nawet jeśli leczysz się w prywatnej klinice tak jak większość nas to należy Ci się refundacja na leki na 3 stymulację , tylko nie pamiętam w jakiego wieku nie można przekroczyć :)
Także głowa do góry , to się są jeszcze takie duże koszty jak masz refundację :)
 
Do góry