reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Magia
 

Załączniki

  • IMG_20181022_095517.jpg
    IMG_20181022_095517.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 95
reklama
Olka tu masz troche z tematu, jesli masz genotyp BX to cie Bozia oszczedzila.
 

Załączniki

  • 76A262DA-6264-49AD-A228-7373728F28FF.png
    76A262DA-6264-49AD-A228-7373728F28FF.png
    103,7 KB · Wyświetleń: 113
Wygląda na to że będziemy się denerwować razem. Na razie to jestem mega szczęśliwa i mam nadzieję że tak już pozostanie. Teraz będę trzymać kciuki za inne dziewczyny bo mam l4 do 07.12 i dużo czasu

Ja za dwa dni idę badać betę żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta :)
Dziewczyny w ciąży możecie coś powiedzieć czy mialyscie jakieś objawy? :)
 
Olka tu masz troche z tematu, jesli masz genotyp BX to cie Bozia oszczedzila.
Kochana, ja bym wszystkich bx-ów nie wrzucała do worka "oszczędzonych przez Bozię" - mój tez jest bx, a accofil jest niezbędny, brakuje mi większości aktywujących, a już na pewno tych odpowiedzialnych za implantację.
U @Olk@24 chyba nie jest źle, chociaż ja nie kumam w ogóle o co chodzi z tym powiązaniem z hla męża.
@Olk@24 podeszłabym do procedury i do transferu na świeżo i jak znowu nie wyjdzie to wtedy wypytywać wujka o receptę na accofil. Takie moje zdanie. Nie ma się co ociągać bo jak człowiek ma za dużo czasu na przemyślenia to głupoty wymyśla. Działaj. Nie bój się porażek, bo nikt nigdy ci nie zagwarantuje, że z tym czy tamtym na pewno sie uda, lub bez czegoś tam na pewno się nie powiedzie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana albo nie chodzi z dużym brzuchem :p
 
Kochana, ja bym wszystkich bx-ów nie wrzucała do worka "oszczędzonych przez Bozię" - mój tez jest bx, a accofil jest niezbędny, brakuje mi większości aktywujących, a już na pewno tych odpowiedzialnych za implantację.
U @Olk@24 chyba nie jest źle, chociaż ja nie kumam w ogóle o co chodzi z tym powiązaniem z hla męża.
@Olk@24 podeszłabym do procedury i do transferu na świeżo i jak znowu nie wyjdzie to wtedy wypytywać wujka o receptę na accofil. Takie moje zdanie. Nie ma się co ociągać bo jak człowiek ma za dużo czasu na przemyślenia to głupoty wymyśla. Działaj. Nie bój się porażek, bo nikt nigdy ci nie zagwarantuje, że z tym czy tamtym na pewno sie uda, lub bez czegoś tam na pewno się nie powiedzie. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana albo nie chodzi z dużym brzuchem :p
Jak zwykle pięknie to ujęłas [emoji4][emoji173][emoji173][emoji173][emoji4][emoji4]
@dżoasia ale ja dalej nie wiem co z Twoim listopadowym transferem??? Nie było to, nie będzie???
 
Ja za dwa dni idę badać betę żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta :)
Dziewczyny w ciąży możecie coś powiedzieć czy mialyscie jakieś objawy? :)
@śliwka12345 ja nie miałam żadnych objawów po udanym transferze.
Żyłam zupełnie normalnie i w niczym się nie oszczedzalam.
Na etapie bety to objawy są raczej od leków, no chyba że Ty z tych co lubią z muszelka się przytulać to objawy lada chwila mogą się pojawić ;-)
 
@śliwka12345 ja nie miałam żadnych objawów po udanym transferze.
Żyłam zupełnie normalnie i w niczym się nie oszczedzalam.
Na etapie bety to objawy są raczej od leków, no chyba że Ty z tych co lubią z muszelka się przytulać to objawy lada chwila mogą się pojawić ;-)
Raczej nie z tych :) aczkolwiek czasem z rana mdli :) nie mogę się doczekać środy
 
reklama
Do góry