reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki dostałam zielone światło na transfer w tym cyklu. Te moje bóle w pachwinie okazały się niczym bo wszystko pięknie wygląda. Tylko że jestem w 7 dc i endo mam tylko na 6mm ale podobno jeszcze jest czas za tydzień znowu mierzenie endo. Podpowiedź cię co mam zrobić na poprawę? Transfer za 12 dni :)
Super. Ja jak będzie dobrze to transfer za 6 dni. Legenda głosi że na endo dobre jest czerwone winko
 
Dziewczyny. Jestem zalamana. Od najblizszego cyklu mialam zaczac stymulacje do 1ivf. Cykle mam regularne 30/31 dni. W sobote 31 dc mialam plamienie myślałam ze to @ ale wieczorem patrze sucho. Dzis 34 dc ta sama sytuacja. Czy to ze stresu to plamienie i to ze przedluza sie cykl ?
 
Super. Ja jak będzie dobrze to transfer za 6 dni. Legenda głosi że na endo dobre jest czerwone winko
Tata kochana :) ta legendę to już doskonale znam i bardzo mi się podoba hehehehe właśnie praktykuje. Tylko chciałabym coś sprawdzonego nie wiem jakas dieta, dużo tego na necie. @dżoasia serduszko czy sam estrofem mi też pomoże? Jeśli to dopiero 7 dc, a zawsze miałam badane 12 dc i było na poziomie 9 mm, to są szanse że mi urośnie?
 
Dziewczyny. Jestem zalamana. Od najblizszego cyklu mialam zaczac stymulacje do 1ivf. Cykle mam regularne 30/31 dni. W sobote 31 dc mialam plamienie myślałam ze to @ ale wieczorem patrze sucho. Dzis 34 dc ta sama sytuacja. Czy to ze stresu to plamienie i to ze przedluza sie cykl ?
Tak to jest z tymi cyklami, im bardziej chcemy tym gorzej wychodzi. Może być stres, torbiel. Poczekaj jeszcze chwilę.
 
Dziewczyny. Jestem zalamana. Od najblizszego cyklu mialam zaczac stymulacje do 1ivf. Cykle mam regularne 30/31 dni. W sobote 31 dc mialam plamienie myślałam ze to @ ale wieczorem patrze sucho. Dzis 34 dc ta sama sytuacja. Czy to ze stresu to plamienie i to ze przedluza sie cykl ?
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie stres zawsze opóźnia @. Im bardziej czekam tym dłużej. Postaraj się wyluzowac. Dziewczyny mi doradzał gorące kąpiele z zimnym piwie :) OMG wyjdę na jakiegoś alkoholika bo tylko o alko pisze :) ale to pomaga no i mi rower pomógł. Tylko martwią mnie te twoje plamienia myślę że warto to sprawdzić u gina mogła się zrobić jakąś torbiel albo coś. Ale nie przejmuj się takie rzeczy w stresie się niestety często zdarzaja.
 
Dziewczyny. Jestem zalamana. Od najblizszego cyklu mialam zaczac stymulacje do 1ivf. Cykle mam regularne 30/31 dni. W sobote 31 dc mialam plamienie myślałam ze to @ ale wieczorem patrze sucho. Dzis 34 dc ta sama sytuacja. Czy to ze stresu to plamienie i to ze przedluza sie cykl ?
Kochana zrób może teścik na wszelki wypadek:D
 
Przepraszam ze czekalyscie.

Wiec tak. Jestem 31 dpt blastocysty.
Nie ma widocznego zarodka ani pecherzyka/cialka zoltkowego. Nie widac generalnie nic poza pecherzykiem ciazowym.
Zwiastuje to puste jajo...

Lekarz z kliniki kazal przyjechac w czwartek, bo chce to sam zobaczyc.

Myslicie ze na tym etapie jest jeszcze szansa?
Jeśli dobrze licze 31 dni po transferze+14 +5 = 50 = 7t + 1...
 
Przepraszam ze czekalyscie.

Wiec tak. Jestem 31 dpt blastocysty.
Nie ma widocznego zarodka ani pecherzyka/cialka zoltkowego. Nie widac generalnie nic poza pecherzykiem ciazowym.
Zwiastuje to puste jajo...

Lekarz z kliniki kazal przyjechac w czwartek, bo chce to sam zobaczyc.

Myslicie ze na tym etapie jest jeszcze szansa?
Jeśli dobrze licze 31 dni po transferze+14 +5 = 50 = 7t + 1...
Kurde nie na takie wiadomosci czekalam:( ale ja nie wiem.czy nie bylo podobnie u @Koniczyna82 że tez już przygotowala sie na najgorsze a tam serduszko i to późno bylo
 
reklama
@Dgd kochana co u CIEBIE? Trochę byłam zabiegany ostatnio zrobiłam milion rzeczy załatwiam bilon spraw jak to huragany :) maja :) przeczytałam gdzieś boczkiem że wyszła ci ci IO. Ja myślę że zrobiłaś bardzo dużo krok bo w końcu doszła co mogło być przyczyną braku implantacji. Napewno masz przepisania metformine. Jeśli mogę doradzić poczytaj i postaraj się o gluckophage niby to samo ale jednak lepsze :) jeśli chodzi o dietę to trzymaj się niskiego indeksu glikemicznego. Dieta nie oznacza spadku wagi nie przejmuj się. Mój lekarz nie kliniczny tylko stacjonarny tłumaczył że przy IO nie chodzi o spadek wagi. Musisz sobie tak dobrać prądu ty żeby odpowiadały indeksowi. Już kiedyś pisałam o kaszy i jeszcze raz polecam zwłaszcza bulgur. Kasza ma wysoka zawartość energetyczna natomiast niski skład indeksu. Ja jem prawie codziennie do zup bądź kaszotto. Czuję się po tym świetnie. Fakt że kasze już jem jakieś trzy miechy ale naprawdę warto. Lubię kasze z olejem omega żeby nie była sucha i do tego pietruszka pyszna. Odezwij się :)
 
Do góry