reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziś moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa powiedziała mi,że jest w ciąży.Starali się 2,5 roku i w końcu udało się naturalnie.Bardzo się cieszę,wyściskałam ją i pogratulowałam. Tylko,ze jest jeszcze ta druga strona :( Wspierałysmy się we dwie w tych staraniach,reszta znajomych ma już dzieci wiec zostałyśmy tylko my.Teraz już tylko ja i pomimo,ze bardzo jej kibicowałam jest mi trochę przykro.....pewnie rozumiecie.Jeszcze akurat taki czas kiedy ja czekam jak na szpilkach czy mój czwartkowy transfer się odbędzie czy może jednak zadzwonią i odwołają bo coś z zarodkiem będzie nie tak. Takie to jest wszystko ciężkie kiedy pary starają się latami,zamiast żyć jak inni,jeździć na wakacje itd. wciąż tylko zbiera się kasę na kolejne podejścia a z tych podejść nic nie wynika.Wiem,ze i tak będzie co komu pisane i nie mamy na wiele rzeczy wpływu ale tak ciężko pogodzić się z faktem,ze być może to się nigdy nie uda.Jakiś mam dzień zwątpienia,przepraszam,że się wyżalam no ale musiałam napisać.

Wiem kochana, ja też miałam takie myśli, to normalne. Z biegiem czasu te moje gratulacje do wszystkich naokoło stawały się jakny mniej szczere... I dokładnie w chwilach zwątpienia tak samo żaliłam się mężowi; że zamiast korzystać z zycia to wszystko układamy pod stymulacje, transfery... Dobrze, że jest miejsce takie jak to, gdzie możemy znaleźć trochę wzajemnego zrozumienia. Trzymaj się, a ja trzymam kciuki za Ciebie!!!

Surykatko gratulacje dla ciebie i męża. Należało ci się za to co przeszłaś. Jak wy się tylko pomieścicie;)
Nie wiem! :) Ale lubimy nasze mieszkanko i chyba nie będziemy go na razie zmieniać. Powiem Ci w sekrecie, że jak się podwiesi jeden rząd szafek ktore aktualnie stoją, nad nasze łóżko, to i drugie łożeczko się zmieści :)
Dr pytała dziś: dacie radę? A potem powiedziała, że sama jest mamą bliźniąt :).Aż się wzruszyłam, choć to teraz pewnie będzie normalne :)
 
reklama
Dziś moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa powiedziała mi,że jest w ciąży.Starali się 2,5 roku i w końcu udało się naturalnie.Bardzo się cieszę,wyściskałam ją i pogratulowałam. Tylko,ze jest jeszcze ta druga strona :( Wspierałysmy się we dwie w tych staraniach,reszta znajomych ma już dzieci wiec zostałyśmy tylko my.Teraz już tylko ja i pomimo,ze bardzo jej kibicowałam jest mi trochę przykro.....pewnie rozumiecie.Jeszcze akurat taki czas kiedy ja czekam jak na szpilkach czy mój czwartkowy transfer się odbędzie czy może jednak zadzwonią i odwołają bo coś z zarodkiem będzie nie tak. Takie to jest wszystko ciężkie kiedy pary starają się latami,zamiast żyć jak inni,jeździć na wakacje itd. wciąż tylko zbiera się kasę na kolejne podejścia a z tych podejść nic nie wynika.Wiem,ze i tak będzie co komu pisane i nie mamy na wiele rzeczy wpływu ale tak ciężko pogodzić się z faktem,ze być może to się nigdy nie uda.Jakiś mam dzień zwątpienia,przepraszam,że się wyżalam no ale musiałam napisać.
Niestety tak to już jest, czasem musimy dłużej zaczekać. Wszystko to ma jakiś swój ukryty cel. Ja sobie myślę ze w moim przypadku jest docenienie tego co mam, a mam bardzo dużo. Dokładni we wrześniu rok temu płakałam w drodze do domu po operacji, byłam pewna że to koniec i już nigdy nie urodzę dziecka. Dziś jestem w ciąży. Niestety w Polsce dużą barierą mogą być finanse i tutaj nie mam pomysłu co ludzie mają zrobić? In vitro się udaje tylko nigdy nie wiadomo za którym razem i ile zdrowia i środków trzeba poświęcić.
 
@Justin87 badanie to tylko formalność, dzisiaj już odetchniesz z ulgą. A gdzie robisz echo serca, w Opolu czy we Wrocławiu? Ja też mam zalecenie

@Beata 4 za piękne widoki i ❤️❤️!

@Voolg powodzenia na prenatalnych!

@sssurykatka twoja beta to formalność ale pochwal się tym kosmicznym wynikiem :)

Miłego dnia!!!
Witajcie dziś miałam wizytę dostałam skierowanie na wyniki no i usg zawsze czekam aż lekarz powie zapraszam na usg :) no i ostatnio tylko widziałam jak biły 2 serduszka a dziś dodatkowo słyszałam mój mąż nagrywał to było wspaniałe uczucie słyszeć a przy tym widzieć tak uśmiechniętą twarz mojego męża życzę każdej z was takiego przeżycia ściskam Was kobitki ❤❤❤
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
LISTOPAD to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-11-20 sssurykatka wizyta serduszkowa
2018-11-20 Kurcia USG
2018-11-22 Blondasek85 transfer !! ✊✊
2018-11-23 Megi1985@ badanie prenatalne
2018-11-28 chlopkers wizyta u gin prowadzącego ciążę
2018-11-29 Mieciu85 badanie połówkowe
2018-12-01 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Witaj proszę wpisz mnie na kolejną wizytę usg 6 grudzień dziękuję ❤❤❤
 
Cześć dziewczyny, ja już po :)
Są piękne dwa serduszka, dzieciaki mają po 4.2 i 4.6 mm :) Założono mi kartę ciąży. Dr oczywiście mówiła, że jeszcze wszystko może się zdarzyć, ale chyba zaczęłam wierzyć, że będzie ok :) Dziękuję wszystkim za kciuki :)
Kochana gratuluję ❤❤❤ a teraz niech zostaną z Tobą na długie miesiące
 
Dziś moja najlepsza przyjaciółka z dzieciństwa powiedziała mi,że jest w ciąży.Starali się 2,5 roku i w końcu udało się naturalnie.Bardzo się cieszę,wyściskałam ją i pogratulowałam. Tylko,ze jest jeszcze ta druga strona :( Wspierałysmy się we dwie w tych staraniach,reszta znajomych ma już dzieci wiec zostałyśmy tylko my.Teraz już tylko ja i pomimo,ze bardzo jej kibicowałam jest mi trochę przykro.....pewnie rozumiecie.Jeszcze akurat taki czas kiedy ja czekam jak na szpilkach czy mój czwartkowy transfer się odbędzie czy może jednak zadzwonią i odwołają bo coś z zarodkiem będzie nie tak. Takie to jest wszystko ciężkie kiedy pary starają się latami,zamiast żyć jak inni,jeździć na wakacje itd. wciąż tylko zbiera się kasę na kolejne podejścia a z tych podejść nic nie wynika.Wiem,ze i tak będzie co komu pisane i nie mamy na wiele rzeczy wpływu ale tak ciężko pogodzić się z faktem,ze być może to się nigdy nie uda.Jakiś mam dzień zwątpienia,przepraszam,że się wyżalam no ale musiałam napisać.
głowa do góry kochana :)
 
Dzień dobry u nas tez same dobre wieści dzisiaj dowiedziałam się ze na 99% będzie dziewczynka nie urósł jej fiutek hehe jest zdrowa wyglada wszystko tak jak powinno być i wazy 343gr nastepna wizyta 18 grudnia ;) a dzisiaj obecnie 20+5 tc życzę każdej tak pięknych widoków jak dzieciątko się ładnie rusza na usg jestem najszczęśliwsza kobieta na ziemi termin nadal na 4 kwietnia
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny takie pytanie mnie nurtuje. Skoro jestem po invitro i miałam ładną 5 dniową blastocystę i jest przyrost bety to za jakiś czas może się okazać że jest puste jajo płodowe?
Ja miałam bete 14dpt 961, więcej nie badałam. 25 dpt na USG okazało się że pusty pęcherzyk :( nie miałam krwawienia, objawy jak ciążowe, mdłości poranne itd
Kochana nie chciałam straszyć- jeszcze Was tak dobrze nie kojarzę i odpowiedziałam na Twoje pytanie, jeśli czekasz na serduszko to już odganiam takie mysli od Ciebie, na pewno zobaczysz piękna pikaweczke
 
Ostatnia edycja:
reklama
I jeszcze więcej dobrych wiadomości dzisiaj @Beata 4 @PaulinkaP gratulacje.
Dziewczyny muszę Wam to napisać (zresztą pewnie nie pierwsza) jesteście zajebiste, ile Wy tu dajecie wsparcia! Dopiero poznaje to forum, ale z Wami już mi jest lepiej <3
Kochana na każdą przyjdzie czas tylko nie wolno się poddawać życzę szczęścia i trzymam za Ciebie ✊✊✊❤❤❤
 
Do góry