reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
http://
Mój bejbik [emoji173]
Lekarz się nameczył żeby zbadać wszystkie narządy, maluch siedział na pupie i nawet nie chciał się obrócić dopiero usg dopochwowe sprawiło że zaczął współpracować.Wszystko jest w porządku :tak: ja to chyba zaczynam mieć bzika... chciałabym non stop patrzeć na maleństwo:D usg pomaga mi tylko na chwilę bo zaraz myślę czy wszystko jest ok,teraz rozumiem @Mieciu85 :D

Dokladnie kochana, a pozniej bedziesz swirowac co do ruchow i juz tak do konca ;). Gratuluje pieknych widokow [emoji173]️
 
W UK też dają do domu. Nie zostaje się w szpitalu. Cieszcie się dziewczyny ta opieka w Pl.
Ale to moze cos innego podaja. Pamietam ze mi ten Cytotec zakladali az na szyjke macicy, samej ciezko byloby to dobrze zaaplikowac. U nas narzekamy na sluzbe zdrowia, ale widac, ze jednak pewne standardy opieki medycznej mamy dobre w Pl
 
Ale to moze cos innego podaja. Pamietam ze mi ten Cytotec zakladali az na szyjke macicy, samej ciezko byloby to dobrze zaaplikowac. U nas narzekamy na sluzbe zdrowia, ale widac, ze jednak pewne standardy opieki medycznej mamy dobre w Pl
To samo kochana tutaj pod nazwą misoprostol :(
 
Tak dzisiaj 11 dzień od transferu.biorę duphaston 2×1 ale dzisiaj wziąłam dodatkową jedna progesteron 3×1 dopochwowa estrofem jedna dziennie i zastrzyki na krzepnięcie krwi raz dziennie.
No wydaje się że masz standardową dawkę progesteronu. No nic nie poradzisz, plamienie może być z różnych przyczyn a ciąży nie wyklucza.
 
http://
Mój bejbik [emoji173]
Lekarz się nameczył żeby zbadać wszystkie narządy, maluch siedział na pupie i nawet nie chciał się obrócić dopiero usg dopochwowe sprawiło że zaczął współpracować.Wszystko jest w porządku :tak: ja to chyba zaczynam mieć bzika... chciałabym non stop patrzeć na maleństwo:D usg pomaga mi tylko na chwilę bo zaraz myślę czy wszystko jest ok,teraz rozumiem @Mieciu85 :D
Super Maluszek [emoji173][emoji173]
 
reklama
Nie myśl w ten sposób! Zabraniam ci tak myśleć! Ma się udać i masz być dla mnie wzorem do naśladowania , moja nadzieją, że nam mimo wieku też się udaje. :tak::-) :)
Twoja beta przyrasta i jest w normie. Będzie dobrze.:tak:
No tak nie do końca, wpisałam w kalkulator i przyrosty są za niskie... Może nie tak niskie jak u ciebie, ale nie w normie.
Oczywiście, nie tracę nadziei, ale staram się realnie patrzeć. A co będzie, zobaczymy.
Dziś czułam się jakoś spokojniej, czyli dzień bez sprawdzania bety dniem udanym ;)
Byłam nawet na hennie i regulacji brwi, chociaż zastanawiałam się, czy to nie zaszkodzi, ale potem pomyślałam, że chyba swiruję. Więc na jutro zapisałam się do fryzjera, a co ;)
 
Do góry