reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale cudnie!! ❤️❤️ To dopiero miałaś suuuuper niespodziankę! A co do luteiny to tez tak miałam i lekarz zamienił na podjęzykowa i od tego czasu jest okej. Tylko mi dodatkowo jakiś grzybek się przypalental i brałam dodatkowo leki na niego.
Kochana ja też mam brać globulki i maść pimafucin i 23 listopada kontroli ❤❤ długo brałaś te globulki ?
 
Gratulujemy z całego serca ja i moje dwa ❤❤ . Przesyłamy ciążowe buziaki. Jeśli chodzi o Luteinę do pochwową , to miałam to samo i w Aptece poleciła mi pani mgr. ILADIAN PREGNA gel do higieny intymnej i jak ręką odjął , a uzywalam innego gelu do higieny intima. Spróbuj może Tobie tez pomoże. Jak dla mnie jest bardzo dobry. Jest gęsty i bierze sie go dosłownie kropelkę. Pozdrawiamy❤❤✊✊
Dziękuję jutro lecę do apteki ❤❤ściskamy
 
Fajnie:)
Ja mam schizę bo tak od trzech dni a już na pewno od dwóch nic nie czuję choć wcześniej dość reguralnie dało się wyczuć ruchy dziecka. Teraz kompletna cisza.
Ostatnio moje dzieciątko też jakieś spokojniejsze. Może takie dni. Detektor zaraz idzie w ruch. Ale podobno tak czasem bywa..
 
reklama
Fajnie:)
Ja mam schizę bo tak od trzech dni a już na pewno od dwóch nic nie czuję choć wcześniej dość reguralnie dało się wyczuć ruchy dziecka. Teraz kompletna cisza.

Też tak miałam w zeszłym tygodniu i płakałam mężowi. Po 3 dniach wszystko wróciło do normy. Chyba nas Maluchy za bardzo przyzwyczaiły do codziennych szturchnieć i potem my matki wariujemy ;)
 
Do góry