reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie Kochane kobitki dzisiaj musiałam jechać do lekarza bo zaczęła mi wpływać luteina swędzi mnie w środku i na zewnątrz lekarz zmienił leki na luteina pod język i w zastrzyku raz dziennie a przy okazji zrobił usg i zobaczyłam to 2 bijące serduszka było to dla mnie takie przeżycie że ciśnienie mi skoczyło na 150/80 Ale wiadomo emocje karta ciąży założona życzę każdej z was takiego przeżycia aby każdej się udało ❤❤❤✊✊✊ a tak w ogóle to miałyście taką sytuację po luteinie dowciapnej ściskam Was Buziolki
 
Jechałam samochodem i słuchałam audycji na radio 3, na temat in vitro i się poryczalam :( jak ludzie się mogą wypowiadać na temat o którym nie mają pojęcia i słowa posła że zarodek czyli człowiek najpierw zostaje zamrożony a później zabijania jak w jakimś filmie... Nasz częściej wypowiedziała się pani doktor z Novum i prawie się z nim poklocila!!!! Dziewczyny naprawdę wymiekam przy tym wszystkim. Oczywiście idziemy na łatwiznę zamiast poddać się leczeniu naprotechnologii.
 
Witajcie Kochane kobitki dzisiaj musiałam jechać do lekarza bo zaczęła mi wpływać luteina swędzi mnie w środku i na zewnątrz lekarz zmienił leki na luteina pod język i w zastrzyku raz dziennie a przy okazji zrobił usg i zobaczyłam to 2 bijące serduszka było to dla mnie takie przeżycie że ciśnienie mi skoczyło na 150/80 Ale wiadomo emocje karta ciąży założona życzę każdej z was takiego przeżycia aby każdej się udało ❤❤❤✊✊✊ a tak w ogóle to miałyście taką sytuację po luteinie dowciapnej ściskam Was Buziolki
Wspaniałe wieści, kochana! Gratuluję z całego serducha :)
Ja nie miałam podrażnienia po luteinie, ale wiele dziewczyn ma, więc dobrze, że przepisał ci zastrzyki.
 
Witajcie Kochane kobitki dzisiaj musiałam jechać do lekarza bo zaczęła mi wpływać luteina swędzi mnie w środku i na zewnątrz lekarz zmienił leki na luteina pod język i w zastrzyku raz dziennie a przy okazji zrobił usg i zobaczyłam to 2 bijące serduszka było to dla mnie takie przeżycie że ciśnienie mi skoczyło na 150/80 Ale wiadomo emocje karta ciąży założona życzę każdej z was takiego przeżycia aby każdej się udało ❤❤❤✊✊✊ a tak w ogóle to miałyście taką sytuację po luteinie dowciapnej ściskam Was Buziolki
Ale cudnie!! ❤️❤️ To dopiero miałaś suuuuper niespodziankę! A co do luteiny to tez tak miałam i lekarz zamienił na podjęzykowa i od tego czasu jest okej. Tylko mi dodatkowo jakiś grzybek się przypalental i brałam dodatkowo leki na niego.
 
reklama
Jechałam samochodem i słuchałam audycji na radio 3, na temat in vitro i się poryczalam :( jak ludzie się mogą wypowiadać na temat o którym nie mają pojęcia i słowa posła że zarodek czyli człowiek najpierw zostaje zamrożony a później zabijania jak w jakimś filmie... Nasz częściej wypowiedziała się pani doktor z Novum i prawie się z nim poklocila!!!! Dziewczyny naprawdę wymiekam przy tym wszystkim. Oczywiście idziemy na łatwiznę zamiast poddać się leczeniu naprotechnologii.

Ja wolę nie słuchać tego bełkotu żeby się nie denerwować. Wkurza mnie ze w naszym społeczeństwie najwięcej do powiedzenia maj ci, którzy nie mają nic wspólnego z danym tematem. Jedyne na co liczę to że za rok zmieni się układ sił a obecny sejm nie zdąży nic nowego uchwalić bo będą się bać kolejnej fali czarnych protestów. Natomiast przez lata brakowało rzetelnej naukowej informacji o tym jak wygląda ivf i teraz łatwo jest wciskać kit ciemnemu ludowi...
 
Do góry