reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzięki dziewczyny! Ja się pomału wybieram na pobranie krwi. Dam później znać. @Kurcia kciukasy jak zwykle!
Dziewczyny mam pytanie, czy można robić badania okulistyczne (pytam na wypadek pozytywnej bety)? Nie chodzi tylko o badane wzroku, ale poważniejsze badania. Zobaczyłam, że mam dzisiaj wizytę umówioną na którą się trochę czeka i nie wiem co robić.
 
reklama
@anett96 planuję w sobotę, żeby a razie czego histerię do poniedziałku ogarnąć. To będzie 9 dpt dwóch blastek. Ale mnie korci, żeby siknąć ;)

A to nie jest tak, że @Szczescie1986 w Belgii już próbowała i nie jest zadowolona? Ja też bym zarodka nie ściągała do No vum, bo to ogromna kasa. Mogłabyś spróbować tu, ale ze świadomością ile wyrzeczeń i kasy Cię to będzie kosztować. No i nawet Lewy nie zagwarantuje Ci sukcesu. Ale jeśli masz siłę, to walcz!

Biedrona pudełka to jest zarąbisty pomysł! Nie wiem tylko, czy cukrzycową mają, ale można popytać. Najtrudniejsze są początki, ja też jestem jedzeniowym subarytą ;) No i jedziesz z tym transferowym koksem. Ja też zamierzam wybrać wszystko co mam, a potem dopiero myśleć przed trzecią stymulacją...
 
Dzięki dziewczyny! Ja się pomału wybieram na pobranie krwi. Dam później znać. @Kurcia kciukasy jak zwykle!
Dziewczyny mam pytanie, czy można robić badania okulistyczne (pytam na wypadek pozytywnej bety)? Nie chodzi tylko o badane wzroku, ale poważniejsze badania. Zobaczyłam, że mam dzisiaj wizytę umówioną na którą się trochę czeka i nie wiem co robić.
Ale jakie kotuś? Dno oka, pole widzenia, usg? Te wszystkie możesz. Nic co ma wspólnegonz promieniowaniem rtg, to na pewno. Poza tym możesz na początku wizyty oznajmić, że jesteś w ciąży, wtedy sami będą wiedzieli co możesz czego nie :). Dawaj znać bo ja tu cała osikana ze stresu jestem, denerwuję się bardziej niż przed własną betą ;)
 
@Kurcia @Dgd dajcie czadu dzisiaj dziewczyny z betą!!! ✊✊✊✊✊

@Biedroneczka83 fajnie że chcesz działać i trzymam kciuki za ciebie!!

@Szczescie1986 dobrze, że zrobili taki porządny wywiad z tobą i nakierowali na metody leczenia. I tak teraz masz listę badań do zrobienia więc idź na to spotkanie z guru w Belgii ale jeśli nie zaproponuje ci nic więcej niż do tej pory to sobie daruj ta Belgie, bo nie wiem jak psychicznie wytrzymasz to że dalej nie mają pomysłu.
Ja też miałam bardzo dużą nadżerkę i 3 lata temu usuwalam ją laserowo, kosztowało to 800 zł. Samo sprawdzanie kamera nadżerki to jak usg, nic nie boli. Zabieg był trochę bolesny, czasem robi się go przez kilka cykli ale ja byłam tak zdeterminowana że zrobiłam w jednym. Sam lekarz był pod wrażeniem ;)
 
Dzięki dziewczyny! Ja się pomału wybieram na pobranie krwi. Dam później znać. @Kurcia kciukasy jak zwykle!
Dziewczyny mam pytanie, czy można robić badania okulistyczne (pytam na wypadek pozytywnej bety)? Nie chodzi tylko o badane wzroku, ale poważniejsze badania. Zobaczyłam, że mam dzisiaj wizytę umówioną na którą się trochę czeka i nie wiem co robić.
Robiłam szczegółowe badania w ciąży jeśli chodzi o oczy
 
Witajcie Dziewczynki!!!!
Dzisiaj cały narod sercem z Kurcia i DdG!!!!! Trzymamy kciuki!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Anetko, surykatku, dzoasiki przez Dz i raczku, Megi sąsiadeczko, ozis, motylku, limenau i inne - niech Was.... za te ksywki.... ;))) a poważnie bardzo dziękuje za rady. Ja jestem już cukrzykiem i dieta to jedyna rzecz której nie umiem w zyciu ogarnac ;((( sport praca wszystko się układa ale dieta nie. Jestem świetnym teoretykiem a nie praktykiem.... [emoji6]
Ja wlasnie jestem w gorącej wodzie kąpana i już bym chciała i chyba jak się pojawi fontanna do Trevi między nogami to działam. Mama jeszcze w zamrażalce na dwa tansfery to co tam. [emoji6]
A z tymi szpitalami to a. Wcale nie jest tam tak cudownie mimo ze cudowni ludzie tam pracuja w większości i b. Chodzi o prace - nigdy w zyciu tyle na zwolnieniach nie bylam.
Addunia90 - piekne te Twoje dzieciaczki i jakie są do Ciebie podobne. Dajesz nadzieje z tymi blaszkami bo mi organizm AA odrzucił i mam gorsze w zamrażalce.
Anna Maria, Zabeczko - ale macie cudownie!!! Kochan Czechy często tam podróżuje - kocham Czechów i kulturę i jedzenie - dla mnie to najlepszy kraj po Polsce!!
Dziwie się ze takie drogie jest u Was invitro. Postdzegam Czechy jako fajny świecki postępowy kraj - nie macie tam refundacji.

Jeszcze raz mega kciuki za dzisiejsze dobre wiadomości!!![emoji257][emoji254][emoji257][emoji254][emoji257][emoji254][emoji253][emoji253][emoji253]

Ps.anett - znowu nie mogłam spać tak u mnie to Twoje zagnieżdżanie dwójki słychać!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Biedra ty jestes szalona wiesz:D
Refundacje maja w Czechach ale dla Czechow nie dla wszystkich innych:ptez uwielbiam ten przepiekny kraj, cudnych , usmiechnietych ludzi i mam nadzieje ze moje dzieci cos z tego w genach wyniosa❤️
 
Dziewczynki te dziś betujące z całych sił kciuki zaciśnięte. Szczęście jeżeli Belgia nue ma dobrych praktyk a masz możliwośći finansowe i ochotę na parę dni w pln jechałabym do novum bo tak po prostu szkoda zdrowia na stymulkę. Nadżerka utrudnia zajsćie w cią żę bo to zwyczajnie stan zapalny. Miłego dnia kochane.Żabko ;)ty się nie wygłupiaj że po pierwszej porażce rezygnujesz. Tutaj są same lwice walczymy do końca. I o dziwo czasami zacięcie podwójnie się opłaca:)
 
reklama
Dziewczyny , chciałam wam za wszystko podziękować !
Byłyście dla mnie ogromnym wsparciem w trudnych momentach , napewno nigdy nie zapomnę tego wszystkiego.
Mnie to już przerosło...
Widocznie nie nadaje się do walki z in vitro , moje 4 transfery zakończyły się porażka , nie ma już więcej sił na to,
Ja już gaszę swoje światło ,
Za was zawsze będę trzymać kciuki ,
Życzę wam wszystkim pięknych dzieciaczków.
 
Do góry