reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Kurcia jak tam u Ciebie samopoczucie? Ja najpierw się martwiłam, że mnie brzuch bolał w nocy i rano był dramat, a jak przestaje, to się zaczynam martwić, że nie boli... Mój mąż to niedługo wyląduje w wariatkowie:o Trzymam kciuki za jutrzejszą betę! Jak ja będę robić pierwszą, to Ty już będziesz drugi przyrost sprawdzać:tak:
@anett96 mocne kciuki za jutro!
Oj kochana brzuch napieprza jak nie wiem. Jeszcze tylko przeżyć noc i wypruć do labu.
 
Ach jak dawno mnie nie było!!!
Dziewczyny jak się macie?
@dżoasia już po transferze?
@annemarie który to już tydzięń?
@Kurcia jak u Ciebie?
@anett96 jak działania?Na jakim teraz etapie?
Mam nadzieję,że idzie wszystko po Waszych myślach i tego Wam życzę!
Pozdrawiam wszystkie ciężarówki i trzymam kciuki za betujące i te rodzące!
Dziewczynom walczącym życzę nie zwariowania :*
Welcome welcome !! Dzięki za pamięć !
Ja jestem 6dpt blastki. 4 zamrożone. Jutro idę na betę. Krótko jak w teleekspresie ;P
 
reklama
A można ten test robić na encortonie ?
Jak przygotowywałam się do criotransferu kiedyś, to immunolog kazała sprawdzić po miesiącu brania encortonu czy poziom NK spadł wystarczająco i czy mam zielone światło. Sprawdzałam na encortonie właśnie. Poziom spadł, zielone światło było i na tym się skończyło, beta spadła. Nie sądzę, żeby u Ciebie to miało większe znaczenie. Może pobierz jeszcze do wizyty i ustalcie najlepiej z lekarzem co dalej.
 
Do góry