reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powodzenia!!!!



Mnie dzis od rana juz takie bole @ mecza ze nic tylko podpaski kupic :( a to 6dpt...
Jutro ide na bete ale chyba nie mam zludzen...
Mnie csly czas bolalo jak na okres i latalam do lazienki co chwile. A potem doslzy bole glowy wiec juz bylam pewna, ze nic z tego. A potem byla pozytywna beta [emoji4]
Prosze mi tu nie przestawac wierzyc w kropka!
 
reklama
@anett96 cud nad cuda !!!!!!!!!! WSPANIALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki dziewczyny. Nie spisałam jeszcze na straty i czekam grzecznie na betę jutrzejszą. Raz sobie wmawiam, że to normalne, że boli jak na @ bo przecież jestem tu od ponad roku i czytam Wasze historie, a za chwile jak tylko złapie ból to już łzy w oczach i rezygnacja.
Wiecie jak to jest z tym emocjonalnym rollercoasterem. Byle do jutra.
Kochana ja 2 razy w ciazy bylam i za pierwszym razem kompletnie nic mnie nie bolalo i poronilam w 6 tc. Druga ciąża bole okresowe. Oj jak ja przed beta plakalam mezowi ze chyba znowu sie nir udalo a marzyly mi sie takie piękne swieta ze bede w ciąży i co? Jest Hubcio❤ z calych sil ✊✊✊✊
 
Do mnie właśnie zadzwonili, mamy 6 zarodków :)
Ale jeszcze nie wiem, kiedy transfer, bo skoro jest tyle, to może potrzymają do 5. doby, mają się skonsultować z panią doktor. Ech... sama nie wiem, co byłoby lepsze, co myślicie?[/QUOTE]
Piękny wynik, niech pięknie rosną i czekają na przelot
 
Cześć Dziewczyny. :D
Dzisiaj mocno trzymamy kciuki za bety @Beata 4 i @Małgoś86 . Wysokich ciążowych bet Wam życzę. :* ✊✊✊
@Justin87 kochana właśnie odebrałam wynik dziękuję za łapki moja beta 13 dpt 516 ❤❤❤czekam teraz na telefon z kliniki co dalej :) @Malgoś86 teraz trzymamy ✊✊✊❤❤❤ za Ciebie i twoja betke do nieba ściskam Was wszystkie i miłego dnia wam życzę
 
@anett96 ładny wynik [emoji3526] powodzenia jutro [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@akatomo za dzielną 6. [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Kurcia jak twój maluch się wykluwał w dniu transferu, to ja bym już dzisiaj była na tej becie [emoji51] u mnie ostatnio w 5dpt było 14.... nie namawiam [emoji6] i mocno trzymam kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Za wszystkie dziołchy, na każdym etapie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
No wiem, wiem, ale robią wyjątki, a pani z labu sama zasugerowała, że może jednak, więc jest dylemat.
@Akatombo, super wynik ;)
U mnie 7 zarodków, po 3 transferach z trzydniowców po kolei: poronienie 6 tc, cp, i beta ujemna. Sami zaproponowali, że rozmrożą wszystkie pozostałe 4 i dohodują do blastki, bo chyba nie takie super jednak te moje zarodki... Z tych 4 dwie blastki są w brzuchu, a 2 pozostałe walczą do jutra o przetrwanie.
W razie niepowodzeń chyba zmieniają strategię.
Jakby była potrzebna 3cia stymulacja to chyba jednak będe prosić by trzymali do blastki...

Ale ale. @anett96 ale zajekurłabiście! Wymiotłaś. Życzę, by efekt był tak dobry, by Lewy o Tobie jakąś publikację uskutecznił :)

@Beata 4 super, węszę twinsy :)
 
reklama
@Justin87 kochana właśnie odebrałam wynik dziękuję za łapki moja beta 13 dpt 516 [emoji173][emoji173][emoji173]czekam teraz na telefon z kliniki co dalej :) @Malgoś86 teraz trzymamy [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji173] za Ciebie i twoja betke do nieba ściskam Was wszystkie i miłego dnia wam życzę

Beatka jak to co dalej, miseczke sobie szykuj ;) [emoji173]️[emoji173]️gratulacje!
 
Do góry