reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To ja pewnie bym brała... u mnie były naprawdę silne skurcze i to dwa dni z rzędu,takie które budziły mnie 3- 4 w nocy
Kurcze...tak czytam o tych waszych skurczach i wiecie... Teraz przy tym ostatnim transferze kiedy beta 7dpt byla 18.8 8dnia nad ranem mialam mocny skurcz az sie w pol zgielam...potem beta zaczela spadac. Czy to mozliwe ze ja tymi skurczami wypycham mojego Malucha? Tylko kurcze z drugiej strony przeciez nie bede jechac codziennie na atosibanie, bylam na spasmolinie. A pamietam ze za 1 transferem tez mialam taki mega skurcz:\ @Megi1985@ a tak normalnie podczas codziennych spraw tez lapia Cie takie skurcze?
 
reklama
Kurcze...tak czytam o tych waszych skurczach i wiecie... Teraz przy tym ostatnim transferze kiedy beta 7dpt byla 18.8 8dnia nad ranem mialam mocny skurcz az sie w pol zgielam...potem beta zaczela spadac. Czy to mozliwe ze ja tymi skurczami wypycham mojego Malucha? Tylko kurcze z drugiej strony przeciez nie bede jechac codziennie na atosibanie, bylam na spasmolinie. A pamietam ze za 1 transferem tez mialam taki mega skurcz:\ @Megi1985@ a tak normalnie podczas codziennych spraw tez lapia Cie takie skurcze?
Ja miałam skurcze przy pierwszym nieudanym transferze.Na drugi dzień od transferu i to działo się przez dwie noce , dobre kilka minut.Teraz brałam raz atosiban niby piszą że on działa bodajże 12h, dodałam sobie również nospe na noc ( wcześniej nawet nospa mi nie pomogła) i przy tym transferze nie miałam w ogóle skurczy, ale tak tak pisałam czy zasługa atosibanu nie wiem.
Może warto zrobić badania co do tych skurczy?
 
Ostatnia edycja:
W sobote :) u nas Bank Holiday w pon takze wykorzystam te ektra dwa dni w Pl na impreze rodzinną.
Tak jak dziewczyny wyzej pisaly i my sie nie chwalimy in vitro i gdybysmy przyjechali we wt to zapewne byloby gadania ze czemu nie przylecielismy na weekend ze co to za różnica,a nie chce sie tłumaczyć ze teraz każdy dzień ma znaczenie. U Nas w pon jest Bank Holiday także w sumie jest ok z wolnym.

a Ty tez do Wawy lecisz? I zostajesz tak dlugo jak planowalas wczesniej? Jak tak to mamy spotkanko planowane na sobote prawdopodobnie na 15 w Wawie, zapraszam :)
 
Wiem właśnie i dlatego jestem zaskoczona, że mi takie bzdety wciska. Już byłam i diabetologa wczoraj i wstępnie temat ogarnięty, teraz muszę tylko stosować dietę i mierzyć cukier i mam nadzieję, że się unormuje. :)

na pewno sie unormuje, ja cala ciaze sprawdzalam cukier pzed i po kazdym posilku, nie wierzyli mi ze dam rade bo mialm takie straszne poziomy przy badaniu ale wyszlo super. Lekarze byli w szoku, to fakt ze dzieci sa mniejsze wtedy ale Twoje chlopaki duze to tylko na dobre wyjdzie.
 
@Olk@24 wiem co czujesz ja też przekładają transfer na kolejny cykl żeby zrobić immunologie i wydaje mi się że to wieczność. Przepraszam że pytam bo pewnie jesteś teraz zdenerwowana. Jakie badania już zrobiłaś? Chciałabym porównać ze swoimi.

@Olk@24, ale dlaczego az do nastepnego roku musisz czekac? W sumie dopiero jest pazdziernik, ja tez jestem z nim w kontakcie ale on wraca juz w poniedzialek. Moze nie bedzie tak zle, niezaleznie glowa do gory! Ja ostatnio czekalam rok, wiem o czym mowisz ale kazdy dzien to krok do przodu.
 
Dla mnie to wszystko się już po prostu za długo ciągnie... Wiem że wiele z was dużo dłużej musialo walczyć ale dla mnie idzie już 4 rok i mam już powoli dość ..

kochana u mnie tak samo, zaczelam ta walke we wrzesniu 2014 roku! Mialo byc szybko i ladnie a tu piaty rok leci i nadal bez zmiany!
 
Kurcze...tak czytam o tych waszych skurczach i wiecie... Teraz przy tym ostatnim transferze kiedy beta 7dpt byla 18.8 8dnia nad ranem mialam mocny skurcz az sie w pol zgielam...potem beta zaczela spadac. Czy to mozliwe ze ja tymi skurczami wypycham mojego Malucha? Tylko kurcze z drugiej strony przeciez nie bede jechac codziennie na atosibanie, bylam na spasmolinie. A pamietam ze za 1 transferem tez mialam taki mega skurcz:\ @Megi1985@ a tak normalnie podczas codziennych spraw tez lapia Cie takie skurcze?
Mnie również dwa czy trzy razy wybudził nieznośny ból, właśnie gwałtowny mocny skurcz. Jeden gdzieś 8 dpt a pozostałe już w dalszej ciąży. Jak widać w ciąży jestem:) raczej jednorazowe skurcze które trwają jakieś pół godziny nie mają wpływu na ciąże. Myślę, że dopiero okresowe bóle trwające całe dnie prowadzą do poronienia. Mi około 8 tc włączyły się bóle okresowe, które niestety trwały jakieś cztery dni doprowadziły do plamień. Plamienia były od 8 aż do 11 tc pomimo tego, że brzuch już nie bolał. Dziewczyny nie ma co wariować z lekami rozkurczowymi, może po punkcji kilka dni ale na pewno nie kilka tygodni. Ja nic nie brałam, w dzień transferu dwie nospy, klinika też dała jakiś zastrzyk rozkurczowy i tyle.
 
no ja do tej pory wlasnie nigdy z tym nie mialam problemu, choc teraz o wszystko sie boje ze cos pojdzie nie tak :(
Ja też się boję. Mam mieć pierwszy transfer w życiu i to z komórką dawczyni.Mamy mieć imsi bo wyniki nasienia kiepskie.Wszystko ro to mnie stresuje.Mam nadzieję ze komórki dawczyni będą silne i zarodków będzie chociaż 5.
 
reklama
Kurcze...tak czytam o tych waszych skurczach i wiecie... Teraz przy tym ostatnim transferze kiedy beta 7dpt byla 18.8 8dnia nad ranem mialam mocny skurcz az sie w pol zgielam...potem beta zaczela spadac. Czy to mozliwe ze ja tymi skurczami wypycham mojego Malucha? Tylko kurcze z drugiej strony przeciez nie bede jechac codziennie na atosibanie, bylam na spasmolinie. A pamietam ze za 1 transferem tez mialam taki mega skurcz:\ @Megi1985@ a tak normalnie podczas codziennych spraw tez lapia Cie takie skurcze?
Ja też się dołączam do pytania. Jakie można badania zrobić z tym związane. Ja to mam skurcze od dnia 0 transferu :) a takie silniejsze około 7 dpt.
 
Do góry