reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myślę, że to jest związane z problemami przy ivf oraz ogólnie nastawieniem moich ginów, że po pierwszym porodzie szyjka długo nie wytrzyma itd. Chociaż ostatnio się pocieszyłam, bo miałam ją mierzoną i ma 5 cm. Tak więc całkiem spoko.
Właśnie przeglądam te listy. ;)
Mysli na inny kierunek musisz sterowac, szyje masz labedzia;)
 
Kochane zapytam moze pamietacie jak u was na tych testach pappe byly te prawdopodobienstwa wyliczone bo u mnie wyszlo ruzyko chorob niskie, i pozniej jest wyszczegolnione zespol Patau, Edwardsa prawdopodobienstwo 1:100tys wiec bardzo niskie a zespol downa 1:6189 wiec to duzo wyzsze. Probowalam znalezc badania z pierwszej ciazy ale nie moge sie dokopac. Przeziernosc karkowa byla na isg bardzo dobra 1.4mm wiec mam nadzieje, ze to ryzyko nie kest wysokie, tylko dlatego kwestionuke bo duzo wyzszy wynik niz te dwie inne chorobu. Ktos ma jakies doswiadczenie z tym?
 
Kochane zapytam moze pamietacie jak u was na tych testach pappe byly te prawdopodobienstwa wyliczone bo u mnie wyszlo ruzyko chorob niskie, i pozniej jest wyszczegolnione zespol Patau, Edwardsa prawdopodobienstwo 1:100tys wiec bardzo niskie a zespol downa 1:6189 wiec to duzo wyzsze. Probowalam znalezc badania z pierwszej ciazy ale nie moge sie dokopac. Przeziernosc karkowa byla na isg bardzo dobra 1.4mm wiec mam nadzieje, ze to ryzyko nie kest wysokie, tylko dlatego kwestionuke bo duzo wyzszy wynik niz te dwie inne chorobu. Ktos ma jakies doswiadczenie z tym?
Podwyzszone ryzyko jest jak wychodzi 1:300. U Ciebie wynik jest super, spokojnie.
 
reklama
Az sprawdzilam bo nie pamietal juz dokladnie, W 17 dpt mialam 4867 wiec chyba jednak mnie troche przebilas ;) u mnie tu padaly podejrzenia, ze kropek sie podzielil bo mialam 1 blastke, ale okazalo sie, ze jest po prostu tlusciutki [emoji38] kiedy usg kochana?
Ja tez miałam jedna blastke :-)
W czwartek późnym wieczorem idę do lekarza :-)
Dowiem się co się tam kryje i czy siedzi grzecznie tam gdzie trzeba [emoji14]
 
Do góry