reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po cichutku na to liczę u Ciebie :D Beta, przynajmniej ta początkowa była u Ciebie wyższa niż u nie jednej bliźniakowej mamci :) Należy Ci się! :* No, ale wiadomo - lepiej się miło zaskoczyć :) Co by nie było, czekam w czwartek na piękne zdjątko!!!
Asia na pewno będę dawała znać ;) :) :)
A jak tam Twoje jajniki? Kiedy kontrola?
Ja przez ta nowa pracę i spanie popołudniami czytałam Was bardzo pobieżnie :/
 
Dawno temu już zeszłam z wszystkich leków, w tym z luteiny. A teraz, tak jak Wam pisałam, jestem w szpitalu. No i lekarz kazał mi znów brać. Zastanawia mnie po co to? Nie mam żadnych plamie, progesteronu też mi nie badali. Czy jest sens znów w to wchodzić?
 
Asia na pewno będę dawała znać ;) :) :)
A jak tam Twoje jajniki? Kiedy kontrola?
Ja przez ta nowa pracę i spanie popołudniami czytałam Was bardzo pobieżnie :/
Robiłam hormony na poczatku cyklu i powracały ładnie do normalnych poziomów, więc mam nadzieję, że i jajniki będą ładne. Wizyta pod koniec cyklu :)
A właśnieeeeee!! Miałam pytać co to za nowa praca? Jakiś awans/inne stanowisko czy całkiem nowa ta praca? Czym się w ogóle zajmujesz? :)
 
Robiłam hormony na poczatku cyklu i powracały ładnie do normalnych poziomów, więc mam nadzieję, że i jajniki będą ładne. Wizyta pod koniec cyklu :)
A właśnieeeeee!! Miałam pytać co to za nowa praca? Jakiś awans/inne stanowisko czy całkiem nowa ta praca? Czym się w ogóle zajmujesz? :)
Asienko dostałam możliwość awansu na stanowisko kierownicze w tej samej korporacji tylko już nie 5 min od domu :/
Teraz dojeżdżam do pracy około godziny.
Siedzę w największej korporacji ubezpieczeniowej [emoji14]
Asia nieustannie 3mam za Ciebie kciuki i liczę że teraz te piękne zarodki zostaną z mamusia... Tak samo jak i @Kurcia, no i pozostałej starej ekipy... ;)
 
Dawno temu już zeszłam z wszystkich leków, w tym z luteiny. A teraz, tak jak Wam pisałam, jestem w szpitalu. No i lekarz kazał mi znów brać. Zastanawia mnie po co to? Nie mam żadnych plamie, progesteronu też mi nie badali. Czy jest sens znów w to wchodzić?
A badali Ci szyjke. Czasami dają progesteron jak szyjka się troszkę zmienia lub skraca. Poza tym jeśli tak bez badań to dziwne właśnie.
 
reklama
Dziekuje, ale troche nie rozumiem o co chodzi:Dto ze dziala i jak dziala wiem doskonale sama po 3 stymulacjach i bedzie juz po 30 transferach:pnie panikuje. Zyje normalnie , odpoczywam , i bede tak jak dlugo sie da. Jesli chodzi o ciaze blizniacze na bb to byly juz tutaj tragedie tylko ciebie chyba jeszcze tu nie bylo. Wiem jakie ryzyko to za soba niesie. Licze sie ze wszystkim.pomimo wszystko dziekuje za troske[emoji173]️
A co się działo, jeśli można wiedzieć? Ja żyję ciągle z tą myślą z tyłu głowy, że dojdzie do przedwczesnego porodu. :(
 
Do góry