reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia,
jak Pasnik rozpisuje granocyty? Jestem ciekawa czy tam samo jak u mnie:)
Kochana wiem tylko tyle co z przykładów niektórych dziewczyn - zazwyczaj jest to wlew domaciczny 5 dni przed transferem i potem chyba w 2dpt jeden zastrzyk. Nie spotkałam się z innym schematem od niego. Ja w poprzedniej klinice miałam z zalecenia jednego gina wlew 5 dni przed i potem zastrzyki 2,5,8 i 11 dpt. Inny lekarz z tej kliniki, do którego chodziłam przed ostatnim transferem zrobił wlew i potem miałam brać zastrzyki przez cały pierwszy trymestr (ale nie pamiętam czy co 3 czy co 5 dni; raz w tygodniu miałam robić morfologię i jeśli leukocyty miałabym powyżej 30 tys to dawka miała być zmniejszana) - ale, że beta nie drgnęła to wiadomo, na 2 zastrzykach się skończyło. Teraz pisałam do Jarka i odpisał tylko, że accofil może być w moim przypadku pomocny. Ale najpierw porozmawiam z ginką co ona o tym myśli i potem dopiero będę pisać do Pasikonika.
 
Kochana wiem tylko tyle co z przykładów niektórych dziewczyn - zazwyczaj jest to wlew domaciczny 5 dni przed transferem i potem chyba w 2dpt jeden zastrzyk. Nie spotkałam się z innym schematem od niego. Ja w poprzedniej klinice miałam z zalecenia jednego gina wlew 5 dni przed i potem zastrzyki 2,5,8 i 11 dpt. Inny lekarz z tej kliniki, do którego chodziłam przed ostatnim transferem zrobił wlew i potem miałam brać zastrzyki przez cały pierwszy trymestr (ale nie pamiętam czy co 3 czy co 5 dni; raz w tygodniu miałam robić morfologię i jeśli leukocyty miałabym powyżej 30 tys to dawka miała być zmniejszana) - ale, że beta nie drgnęła to wiadomo, na 2 zastrzykach się skończyło. Teraz pisałam do Jarka i odpisał tylko, że accofil może być w moim przypadku pomocny. Ale najpierw porozmawiam z ginką co ona o tym myśli i potem dopiero będę pisać do Pasikonika.
Ja od transferu do 14 tyg i zadnych wlewow.
Za 5 razem zadzialalo;)
 
reklama
Czyli tylko zastrzyki? A jaką masz dawkę i jak często je robisz?
Tak , wedlug pani immunolog wlewy moga niszczyc endometrium, bo to jest typowy lek na uspokojenie skurczy macicy a przy okazji moze narobic szkod. Asia ja sie juz sama w tym glubie bo kazdy gada co innego.
Zaczynam w dniu transferu reszta jak na rozpisce i mam 13 mln.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 77
Do góry