reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@jagodaaga a co jadłaś na kolacje i o której? Piłaś alkohol? Nawodniłaś się dobrze? Glukoza przedkoczona o 1 jednostkę to nie tragedia, możesz sobie powtórzyć to badanie, do tego oznaczyć poziom insuliny i będziesz mieć pełniejszy obraz.
@anett96 kurna no jak to??!! te jajca całkiem w kulki poleciały :/ I co teraz? Nie ma szans, że te jajca urosną? hmmm...
@Sol piękne małe Słoneczko w brzuszku :) No i małe Mieciątko @Mieciu85 teeeeeeeż!! :)
 
reklama
Dziewczyny czy lekarz może odmówić zwolnienia po transferze nawet na kilka dni?,dziś usłyszałam od koordynatorki z mojej kliniki, ze mój lekarz niechętnie daje l4. Zostawiam im prawie 20tys i średnio mi się podoba że ktoś zrobi mi łaskę lub co gorsza odmówi bo nawet psych potrzebuje trochę wolnego a nie od razu iść do pracy w okresie naprawdę dla mnie stresującym
 
Dziewczynki dziękuję za trzymane kciuki. Byliśmy na wizycie. Maluszek ma 3.3 cm Serduszko bije ponad 170 bpm. 10 +1 tc Wszystko wyglada ok a plamienia cholercia nie wiadomo skąd. Mam się oszczędzać i nie dźwigać. I dużo pic. 2.5 litra dziennie.

Mam nadzieję że u Was wszystko też dobrze. Będę czytać wieczorem, jak ogarnę wszystko w domu.

Normalnie uwierzyłam chyba że jestem w ciąży, wyjelam ciążowe ciuchy sprzed prawie 4 lat... Zobacz załącznik 905622
To Twój czas... Ciesz się nim i rosnij :)
 
na czczo?
coś zjadłaś na kolację :) przed cukrem powinna być dieta lekkostrawna i ostatni posiłek do 18 chyba
pewnie lekarz zleci krzywą cukrow0-insulinową, żeby zgłębić temat

na czczo?
coś zjadłaś na kolację :) przed cukrem powinna być dieta lekkostrawna i ostatni posiłek do 18 chyba
pewnie lekarz zleci krzywą cukrow0-insulinową, żeby zgłębić temat[/QUOTE
No niestety wieczorem po 22 jadłam pizzę:( glukoza naczczo była ...echhh
 
reklama
@jagodaaga a co jadłaś na kolacje i o której? Piłaś alkohol? Nawodniłaś się dobrze? Glukoza przedkoczona o 1 jednostkę to nie tragedia, możesz sobie powtórzyć to badanie, do tego oznaczyć poziom insuliny i będziesz mieć pełniejszy obraz.
@anett96 kurna no jak to??!! te jajca całkiem w kulki poleciały :/ I co teraz? Nie ma szans, że te jajca urosną? hmmm...
@Sol piękne małe Słoneczko w brzuszku :) No i małe Mieciątko @Mieciu85 teeeeeeeż!! :)
Dżoasia...no jadłam....nic, poczekam do piątku , niech lekarz zdecyduje...., Dzięki
 
Do góry