reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny, ostatnio Wam mowilam ze chcialabym rodzic w krk w Feminie na Kostrzewskiego, dzisiaj moj lekarz z kliniki powiedzial ze to najgorsi oszusci i ze bardzo odradza. Takze, ja tez odradzam, bo kilka dziewczyn rozwazalo...
 
@Megi1985@ @Sol najcudowniejszych widoków wam życzę!!! ❤️❤️❤️
Wszystkim podglądających jajka życzę, żeby już niedługo było wam tak okrutnie niedobrze jak mnie w tym momencie :-p:-) :):laugh2: jestem taka głodna ale No nic mi nie wchodzi :sad:

Kochana, to przygotuj się na takie 4-5 tygodni, ja poczułam się lepiej około 12 tygodnia ale dalej nie mogę jeść wszystkiego. Plusem całej sytuacji jest to, że nawet nie mogłam otworzyć lodówki bo miałam odruch wymioty więc mój M. przejął całe gotowanie i zakupy i tak już zostało :D
 
A u mnie dziś jakaś kumulacja mdłości!! Czuje się mega fatalnie! Jutro zaczynam 13 tc i czytam ze już mdłości i inne przyjemności powinny mijać a tu taka niespodzianka! Myślałam ze na jakieś miłe zakupki się wybiorę ale narazie leżę pod kocykiem i czekam aż mdłości mina! A taka piękna pogoda ze aż szkoda w domku zalegać. Rano byłam na badaniu crp w związku z tymi leukocytami (norma do 10 a ja mam 14) po 19:00 będę dzwonic do doktorka to dowiem się o co kaman. Co do zastrzyku z fraxiparine wychodzi na to ze lepiej było nie robić drugiego! ( no ale już po ptokach wiec nie ma o czym mówić ale na drugi raz będę już wiedziała co i jak)
Jeszcze raz ✊✊✊ za wszystkie dziewczynki oczekujące dziś jakichś wieści! Oby samych dobrych!!!❤️❤️❤️
 
Dziewczyny w zeszły poniedziałek miałam usg i był widoczny już mały pęcherzyk. Był to 18 dpt. Dzisiaj 25 dpt. Powiedzcie kiedy powinien być widoczny zarodek a kiedy serduszko. Będę wdzięczna za podpowiedź
 
Tak, pierwsze IMSI, po 3nieudanych inseminacjach-ciąży nigdy nie stwierdzono, choć raz 4dni po iui miałam maciupenki ślad krwi co by mogło oznaczać implantacje, ale niestety beta była minimalna po pregnylu, okres o czasie choć bardzo silny

Laurka, ja też nigdy nie byłam w ciąży przed leczeniem u wujka Jarka i nie były potrzebne szczepienia tylko leczenie immunosupresja przez 14 dni. Szczepienia to już poważniejszy temat i nie można ich stosować jak się ma choroby autoimmunologiczne. Bez badań nikt nie powinien ci stawiać wyników a i ty sama się nie diagnozuj na podstawie tego co jest w necie. To jest zbyt skomplikowane i jest niewielu specjalistów którzy to ogarniaja. Zanim pojechałam do wujka Jarka na drugą wizytę to pokazałam moje wyniki lekarzom - genetykowi, endokrynologowi i ginekologowi i dostałam trzy różne interpretacje a żadna z nich nie była zgodna z tym co powiedział wujek Jarek...
 
reklama
Kochana, to przygotuj się na takie 4-5 tygodni, ja poczułam się lepiej około 12 tygodnia ale dalej nie mogę jeść wszystkiego. Plusem całej sytuacji jest to, że nawet nie mogłam otworzyć lodówki bo miałam odruch wymioty więc mój M. przejął całe gotowanie i zakupy i tak już zostało :D
Obawiam się, ze jak u nas tak będzie to umrzemy z głodu :D póki co mój umie zrobić herbatę i kawe;) choć w sumie jak byłam po operacji kolana to ogarnął ciasto na naleśniki i barszcz czerwony w termomixie, może sobie jakoś odswiezy pamięć :D sek w tym ze na mysl o nalesnikach i barszczu tez mi niedobrze Hahahahaha
 
Do góry