reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.

Felia,powinnas sie czuc jak wojowniczka - mimo tego wszystkiego ciągle walczysz i szukasz przyczyny. Trzymam mocne kciuki za ciebie i mam nadzieje, ze wujek Jarek wskaze ci wlasciwy kierunek dzialan. Ja jestem z ciebie dumna i mam nadzieje, ze ty tez wkrotce poczujesz sie dumna, ze sie nie poddajesz :*
Mi tez kiedys laryngolog zdiagnozowal refluks, zeby niby w nocy w trakcie snu sie objawia. Bylam z tym u gastrologa i on byl tym bardzo zdziwiony. Koniec konców miałam jakies przeciagniete zapalenie zatok, ktore leczylam potem przez 3 miesiace...
 
reklama
Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.
Kochana ogromne kciuki za rezultaty wizyty :)
 
Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.
Felia nie znam się kompletnie na immunologii ale scenariusz Twoich ciąż jest bardzo podobny i coś musi być tego przyczyną. Trzymam kciuki za wyjaśnienie problemu.
 
reklama
Do góry