reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka,
Dziewczyny, @Ozis @Niezapominajka2018 @Mamma!Mia! mocne kciuki za piękne bety, oby Was pozytywnie zaskoczyły. :* ✊✊✊

Dzisiaj mam połówkowe (szewc bez butów chodzi i się do kalendarza nie wpisałam), termin chyba lipny z tego, co czytałam, bo trochę wcześnie ale chłopaki są dość duże, więc może będzie ok. Innego terminu już nie było. :(
Powiem szczerze, że trochę się boję, czy wszystko z nimi dobrze. Może do 16:00 nie osiwieję. Jak na złość przeziębienie od piątku mnie trzyma mocno i nie chce puścić, chociaż katar mniej więcej minął.
Pogoda też nie zachęca do wyjścia z domu.
Trzymajcie proszę kciuki za dzisiejsze badanie mojego Józinka i Teosio/Ziemka.

Miłego dnia. Samych dobrych wieści.
Jak ktoś chce się wpisać do kalendarza, to niech pisze do mnie. Ostatnie dni trochę słabo przeglądałam forum, więc wybaczcie, jeśli którąś pominęłam. :baffled::zawstydzona/y:

Justin - bedzie dobrze i czekamy na zdjecia! :)
Mocne kciuki za betujace dziewczyny!!!
 
reklama
Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.
 
tak, tak, natura wie co robi :)
sporo kobiet cierpi na bezsenność w ciąży, a po ciąży to prawie wszystkie mają nocne pobudki :) co więcej ja odkąd mam dziecko przestałam spać jak kamień tylko wszystko słyszę hmmm
Ja juz obiecuje ze bez narzekania bede wstawac [emoji16][emoji16] bezsennosc do 2 w nocy to jeszcze byla do wyttzymania w 1 trymestrze ale teraz do 4 to juz przehiecie a pozniej pobudka o 9
 
Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.
Kochana powodzenia trzymam kciuki zeby wujek Jarek znalazl i zniwelowal przyczyne twojego cierpienia
 
reklama
Dziewczyny, jade dzis do Pasnika. Nie mam do niego oczekiwan, ale tak jak M powiedzial, fajnie by bylo choc jedna przyczyne wykluczyc lub potwierdzic, aby wiedziec co robimy dalej.
Psychicznie trudno nadal dojsc do siebie. Czuje sie jak felerny inkubator, ktory nie sprostal najlatwiejszemu zadaniu, ktore mu przypisano.
Jutro mam jeszcze wizyte u gina, bo chcialabym aby sprawdzil ta resztke pp poronieniu i wrazie czego zadecydowal o lyzeczkowaniu. Poki co nadal mam plamienia, takie brazowate.
Ah u laryngologa dowiedzialam sie, ze chyba mam refluks o czym mi nie bylo nic wiadomo. No ale zobaczymy.
Jeśli jest jakaś szansa, że pomoże, to trzeba cisnąć. Życzę Ci dużo siły, po tym co wycierpiałaś jesteś prawdziwą bohaterką, a nie żadnym felerem. Niejeden by już wymiękł. Trzymaj się!
 
Do góry