reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No niestety bez zmian, po nocy opuchnlizna nie schodzi. :/ Jestem ciężarówką z prawdziwego zdarzenia. ;) Dziękuję za pamięć. [emoji8]
a ja od kilku dni jestem jak pingwin.. rece w dół. Poczytałam i poczytałam i niby zespół cieśnie nadgarstka.. mrowią jak szatan od 20min nie doszły do siebie. Buty jeszcze zakładam :o
 
reklama
Mozemy o tym pozniej pogadac bo w locie jestem?
Nawet gdybys miala krotszy to nie na znaczenia, podaja prg i np po 5 dniach sprawdzaja czy jest endo receptywne czy nie. Na naturalnym ciezko to ogarnac bo trzeba sie wbic dokladnie w owulacje , wiec to badanie robi sie w 99% na sztucznym cyklu, w nast cyklu powtarza sie schemat tylko z transferem.
Oki dzięki za odpowiedź i już duuuuu..... nie zawracam:D:D:D
 
reklama
Dziewczyny bardzo wam dziękuje za wsparcie, tak się cieszę, ze trafiłam na to forum i że jesteście ❤️ Trzymam kciuki za wszystkie razem i za każda z osobna:) jesteście Naj-Fajterki! :) jeśli chodzi o meeting w krk to ja jestem bardzo chętna i dostosuje się do miejsca i godziny, dajcie znać! A i Gdyby ktoś mial jakieś pytanie o parens to piszcie.
Kurcze ja teraz tak myślę,że się tak podjarałam tym sobotnim spotkaniem,a przecież mam mega katar i Was jeszcze pozarażam. :(
 
Do góry