reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry piękne panie w piękny piąteczek ;) jutro idę podejrzeć mojego skarbka jak się ma i zaczynam od jutra schodzić z leków jak będzie dobrze ;) wizyta na 10:40 ale brzuszek zaczął już kiełkować powodzenia dziisaj wszystkim i pięknego dnia ;) a jutro proszę trzymać kciuki aby mój okruszek rósł zdrowo

Oooo jedna z piękniejszych historii tutaj znowu online. ;))) myśle ze za Ciebie wszystkie będziemy trzymać. ;))))
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dzień dobry piękne panie w piękny piąteczek ;) jutro idę podejrzeć mojego skarbka jak się ma i zaczynam od jutra schodzić z leków jak będzie dobrze ;) wizyta na 10:40 ale brzuszek zaczął już kiełkować powodzenia dziisaj wszystkim i pięknego dnia ;) a jutro proszę trzymać kciuki aby mój okruszek rósł zdrowo
Ale sie ciesze ze wszystko sie u ciebie udalo:*** jeszcze raz gratuluje
 
Od początku byłam pozytywnie nastawiona ale jak ludzie zaczęli mi tak pitolić, to wpadłam w popłoch, że może jestem zbyt optymistyczna a rzeczywistość zwali mnie z nóg. Zdawałam sobie sprawę z tego, że skoro są podane dwa, to mogą być dwa bejbiki, chociaż nie wierzyłam w to zbytnio po wcześniejszych doświadczeniach. Jednak chciałam, żeby obydwa zostały z nami.
Teraz jestem na etapie takim, że nie będę się przejmować, co inni bredzą i dam radę. Bo czemu niby nie? ;)

Będziesz najlepszą mamą na świecie dla swoich maluchów :-) i nawet jak czegoś nie ogarniesz to co? Grunt że dzieci będą kochane najbardziej na świecie! :-)
 
Wszystko się udało rośniemy sobie aby tak dalej byłam dwa tyg temu było wszystko dobrze maluszek miał niecałe 3 cm wierzyłam w niego bardzo mocno i pokazał ,ze pięknie rośnie jutro znowu najpiękniejsza randka ;) odliczam godziny, każdej życzę tak pięknej historii również plamilam i kraczek był ,i jest wszystko dobrze najważniejsze to wiara i spokój co ma być to będzie nie da się powstrzymać niektórych wydarzeń ;) ma być złe to będzie czy będziemy mega spokojne czy mega zestresowane a normalne ,ze nasze maluchy wola spokojna mamę niż pełna obaw i tego ze może być złe ;) pozdrawiam wszystkie i życzę jak najlepiej
 
Ale myslisz ze naprawde takie skurcze nie moga zaszkodzic dziecku? Pytam bo ja dopiero 16tc, wiec jeszcze wczesna ta moja ciaza
Chlopkers, ale zastanow sie - czujesz sie dobrze, nie masz plamien, szyjka jest ok, pierwszy trymestr za Toba, myslisz ze seks moglby wywolac poronienie? Uwierz, ze nie. Na tym etapie jesli cos zlego sie dzieje to przez niewydolnosc szyjki, albo przez ukryre wady. Seks nie moze zaszkodzic. Skonsultuj raz jeszcze z lekarzem jak masz watpliwosci, ale spokojnie [emoji4]
 
To jakbym słyszała mojego :) nieagatka nie poleca a ja z kolei 9 Msc polecam jak widzisz zdania sa podzielone :) ja sie bardzo skurczu bałam a u Ciebie jeszcze dość wczesna ciąża... musisz zdecydować ja polecam końcówkę ciąży bo nawet psychicznie bezpieczniej :yes:;)
Ja nie polecam, bo to masakra byla w naszym wykonaniu [emoji38].Zmeczylam sie tylko, przyjemnosci zadnej z tego nie mialam, za to smiechu cala mase [emoji13]
 
reklama
@Niezapominajka2018 bo myślałam, że miniemy się w klinice :). Po transferze odpocznij w domku, a nie kawkuj z ciocią surykatką. Powodzenia, kciuki zaciśnięte za zarodasy!

@Vorreiavereunbimbo jak Twoja sytuacja? Jak się czujesz, jak badania?
Dzięki Surykatko ♡ Właśnie zaczyna mi się ten wywoływany dupkiem okres. Coś czuję,że będzie bolało. Tydzień po @ wizyta i beta i wtedy decydujemy co dalej.
 
Do góry