reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zaglądam rzadko. ale temat mi znany :)
Ja przyznam, że na początku ciąży zero seksu, nie wiem czy to kwestia libido ale umarł dla mnie temat... nawet z Małżem o tym nie rozmawialiśmy choć z perspektywy czasu wiem, że było mu pewnie ciężko. Pierwszy seks - 5 miesiąc bo "bezpieczniej" i co? Krew :o Na szczęście wymacałam winowajcę i wiem, że to podrażnienie a nie gdzieś z głębi :oops: ale strach pozostał... teraz u mnie 38tc i szczerze powiem, że po takiej abstynencji nie pamiętam by kiedykolwiek było lepiej :D:p:oops: Też czasem pojawi się krew ale wiem, że Nastka ma ponad 3 kg i trwa 9 miesiąc więc gdyby zechciała wyjść to nie byłoby źle :) Miałam wrażenie w tym 5 miesiącu że skurcze mam mega mocne podczas seksu, teraz wiem że jak mnie czasem skurcz przepowiadający złapie to niebo a ziemia :)
Czyli nie tylko my tak sie boimy.. Pewnie zaczekamy jeszcze z tymi sprawami, znajac zycie wlasnie do 9 mesiaca o ktorym piszesz [emoji6]
 
reklama
Niestety będę na wiecznym głodzie. Już nie chodzi o słodycze ale aby utrzymać niskie cukry trzeba kombinacji i wyrzeczeń jedzeniowych będzie dużo oj dużo.
Ja tez mialam cukrzyce ciazowa i od polowy ciazy dieta, pierwsze dni byly koszmarne dla mnie placz nerwy ze nie dam rady . Ale w koncu udalo sie zaczelam jesc inaczej i dalam rade pozniej juz zaczelam podjadac jakies drozdzowki i bylo tez ok.Dasz rade moze bedzie dobrzr ze bedziesz na samej diecie i uda ci sie sama dieta cukry unormowac.Powodzonka
 
Ja tez mialam cukrzyce ciazowa i od polowy ciazy dieta, pierwsze dni byly koszmarne dla mnie placz nerwy ze nie dam rady . Ale w koncu udalo sie zaczelam jesc inaczej i dalam rade pozniej juz zaczelam podjadac jakies drozdzowki i bylo tez ok.Dasz rade moze bedzie dobrzr ze bedziesz na samej diecie i uda ci sie sama dieta cukry unormowac.Powodzonka
Kochana fizjologiczna w pewnym sensie nietolerancja cukrów pojawia się z reguły w połowie ciąży u mnie dopiero 8 tydzień leci. Myślę że teraz będzie łatwo, problemy zaczną się właśnie gdzieś w połowie ciąży. No nic lecę do pracy to spalę nieco cukru:)
 
Kochana to ja tak wtrącę apropos seksu w ciazy [emoji5] kurde moj gin nam pozwolil, bo z szyjka wsz ok, ale mam mega obawy co do mojego orgazmu i towarzyszacych temu skurczy macicy (o to juz wstydzilam sie zapytac lekarza[emoji6]).
A pamietam po pierwszym transferze, jak bylam w tej mojej krotkiej niby ciazy, jak raz doszlo do przytulanek, wlasnie w chwili mojego uniesienia dostalam tak mocnego skurczu ze sie udarlam, ale z bolu [emoji52]
Powiedzcie, kochalyscie sie z eMkami normalnie w ciazy i bylo ok?
Jesli szyjka jest ok i nie masz plamien to mozecie dzialac. Bez jakichs szalenstw, ale ja mysle, ze warto, bo to tez taki specjalny czas w ciazy [emoji4] Normalne, ze sie boisz, ale skurcze macicy takie odorgazmowe na tym etapie nie sa dla dziecka niebezpieczne. Podobno odczuwa to jako kolysanie. Pomine, ze seks w 9mies to porazka, a po porodzie to tez roznie bywa, wiec korzystaj [emoji38]
 
Podejrzewam, że nie tylko my się boimy, jeśli już jest się w ciąży invitrowej to się chucha i dmucha :) z perspektywy czasu polecam 9 miesiąc ;)
Ostatnio jak na ten temat rozmawialismy z M, smialismy sie bo on mowi, ze chce mu sie bardzo, ale rownoczesnie tak sie boi ze moglibysmy przez seks zaszkodzic ciazy, ze nie wie czy dalby rade stanac na przyslowiowej wysokosci zadania teraz [emoji86][emoji86] takze moze faktycznie koncowka bedzie lepsza do przytulanek [emoji4]
 
reklama
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] 3mam cały czas :-)
Dobrze że dziś M kieruje bo był miała wypadek nie mając wolnej ręki do prowadzenia auta [emoji23] [emoji3]
Czekamy razem z Tobą [emoji3] [emoji173] [emoji173]
@Szczescie1986 wiesz jak mi sie ciezko je sniadanie z zacisnietymi kciukami?! [emoji16] i naprawde nie wiem w jaki sposob ogarne dzis dom i powiesze pranie bez wolnej reki [emoji110][emoji110]
 
Do góry