reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie badania kosztowaly ok 1500 zl ale kazda ma troche inne w zaleznosci od sytuacji (u mnie beta zawsze byla 0). Jesli zostal ci ostatni zarodek to jedz do Łodzi
Ja miałam tylko jeden zarodek. Będę teraz przechodziła nową procedurę. Powiedz dlaczego do Łodzi? Chyba wszędzie można zrobić te badania Ja ufam mojemu doktorów i nie chcę niczego robić za jego plecami
 
Ja miałam tylko jeden zarodek. Będę teraz przechodziła nową procedurę. Powiedz dlaczego do Łodzi? Chyba wszędzie można zrobić te badania Ja ufam mojemu doktorów i nie chcę niczego robić za jego plecami
W Lodzi jest Pasnik ktory jest immunologiem to nasz wujek Jarek. Nie musisz ukrywac nic przed twoim lekarzem fakt jest taki ze twoj lekarz to gineklog ktory niekoniecznie sie zna i jest za immunologia. A proponuje jechac do immunologa zebys niepotrzebnie nie wydala kasy na badania ktorych robic nie musisz. A pozatym immunolog moze ci zlecic leczenie po otrzymanych wynikach a nie ginekolog
 
Dlaczego Pasnika?
Bo jeśli chodzi o immunologię to dr Paśnik z Łodzi jest najlepszy wśród lekarzy immunolgow , potrafi odpowiednio zdiagnozowac problem a później go leczyć , nie musisz robić nic za plecami swojego doktora , ja żałuję że wszesniej nie podjęłam decyzji o badaniach u niego
 
Dlaczego Pasnika?
Dlaczego? dlatego ,ze jestem już po 6 transferach i po zmianie 2klinik i żaden lekarz nie mógł mi pomoc bo ich zdaniem było i jest ksiazkowo ,a dopiero Pasnik powiedział co jest nie tak:D jestem już w trakcie leczenia i w następnym tygodniu zabiorę swoje dwa zimowce na swój pokład
Jeśli mi się uda to leć i nie wahaj się bo jest tyle ciąż z rąk Pasnika ... wyślę ci moje badania ktore robiłam u niego wraz z cennikiem
 

Załączniki

  • 9B49B9BD-9353-442A-AE23-FFDA6701C104.jpeg
    9B49B9BD-9353-442A-AE23-FFDA6701C104.jpeg
    609,1 KB · Wyświetleń: 93
Dziewczynki dopiero Was nadrabiam - ufff prawie koniec. Dla tych co płaczą - podstawiam rękaw na otarcie smarków. Dla tych co się cieszą - cieszę się z Wami. Wyczytałam , że @redferrari wyrzuciła fotkę dzidziaka - gratuluję piekny. Za pozostałe czymam ✊✊✊ calym serduchem. Miłej niedzieli dla odpoczywajacych i pracujących tak jak ja.
 
Ja miałam tylko jeden zarodek. Będę teraz przechodziła nową procedurę. Powiedz dlaczego do Łodzi? Chyba wszędzie można zrobić te badania Ja ufam mojemu doktorów i nie chcę niczego robić za jego plecami

Zaufanie to jedno, a drugie to ginekolog nie zna sie na immunologii, to nie jego działka. Ja mam bardzo dobrą opinię o moim lekarzu z kliniki a duży szacunek zdobył tym, ze jak przywiozlam zalecenia od immunologa to soe do nich dostosowal i wspolpracowal. Czasem problem jest bardziej zlozony i wymaga współpracy dwóch specjalistów
 
reklama
Do góry