reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pickup to zabieg pobrania komórek. NK mi spadło, ale transfer i tak się nie udał, a miałam zarodek przebadany genetycznie. Mi akurat zostało trochę skutków ubocznych po tym leku, więc teraz mam już trochę więcej ostrożności do tego. I co gorsza wcześniejszy immunolog nie powiedział, żeby przerwać na czas stymulacji. Dopiero Paśnik zwrócił na to uwagę. I teraz wiem dlaczego po ostatniej stymulacji nie miałam ani jednego zarodka. Najprawdopodobniej to właśnie steryd brany długotrwale, w dużych dawkach i tuż przed stymulacją :frown:

@Dgd, a jakie skutki uboczne zaobserwowalas? Ja zaczynam moja terapie za jakies 20 dni!
 
Tak mam AA. Zobaczymy Pasnik mowil ze sa na to sposoby, mowil ze nawet naturalnie moze sie udac a co bedzie zobaczymy. A Ty masz problem z kirami czy cos jeszcze? Super ze sie udalo!
Oooo z kirami , z NK, z mutacja, niedrozne jajowody, i pare innych rzeczy , ktore dzieki temu ze kozystamy z dawczyni zniknely z tej listy.Udalo sie 18 lat temu, teraz 3 lata walki z wiatrakami, 3 poronienia , mase negatywnych transferow... no ale , marudzenie tez nie pomaga, trzeba dzialac;)
 
Kurcze to mi troche dalas do myslenia, bo mnie Pasnik od 10 tygodnia kazal schodzic a skonczyc w 12 i badz tu madry! Jesli jutrzejsze usg pojdzie planowo to zapytam jeszcze w klinice co o tym mysla.
Mieciu zawsze jest tak ze bedziemy stac pomiedzy „trzema” opiniami dwoch roznych lekarzy. Mi to tak moja pani immuno tlumaczyla, wam Pasnik kaze tak;)wierze ze wie co robi. Zawsze mozesz go o to zapytac dla swietego spokoju.Nie ma co porownywac :)
 
Kurcze to mi troche dalas do myslenia, bo mnie Pasnik od 10 tygodnia kazal schodzic a skonczyc w 12 i badz tu madry! Jesli jutrzejsze usg pojdzie planowo to zapytam jeszcze w klinice co o tym mysla.
Lekarze raczej wiedzą co robia, ja miałam 20 mg encortonu do 12 tygodnia i później schodziłam co 2,5 mg na tydzień i z serduchem dzidzi wszystko na szczęście ok.
 
reklama
Okno implantacyjne dobry lekarz wychwyci po wartosciach hormonow i grubosc endometrium, w Katowiach robia w Gyncetrum Era Test ktore to okno wyznacza. Ja przy okolo 20 transferach zaczynalam brac progesteron zawsze 5-6 dni wczesniej , przy zarodkach 3 dniowych. Wlasnie zeby to zsynchronizowac. Ja zawsze kwestia kliniki i lekarza , ktory jedzie albo na jedno kopyto albo kombinuje zeby ucelowac.
@Annemarie w całym swoim życiu tego nie słyszałam [emoji33] [emoji33]
A to się robi za dodatkową opłatą?
Pewnie połowa lekarzy zajmująca się ivf nawet nie wiedziałabym jak to zrobić [emoji19]
 
Do góry