reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Wam :)
Ja dopiero zaczęłam starania o dzieciątko przy pomocy IMSI.
Ja mam bardzo niska rezerwę jajników 1.18,a moj mąż bardzo słabe nasienie. Zaczeliśmy długi protokół, jestem na antykoncepcji i zastrzykach hormonlanych drugi dzień. We wrześniu Punkcja.
. Lekarz dużo czasu poświęcił na opisanie mojej kiepskiej sytuacji rozrodczej:kiepskie, małe jajniki, rezerwa 1.18 to jego zdaniem żadna, hoshimoto, podejrzenie, że moje komórki mogą być nieprawidłowe genetycznie przy tylu niekorzystnych wynikach...

Ogrom nadziei pomieszany że strachem,co przyniesie 6rok starań ...

Witaj !
Może chodzimy do tego samego lekarza?;)
Bo mój też mi takie rzeczy mówi przy moim AMH 1,2
 
reklama
Dzięki dziewczyny, my już po :-) z malutką wszystko dobrze, waży 2700, więc tendencja pół KG na dwa tygodnie zachowana :-D gorzej bo mój organizm i łożysko dają oznaki zbliżającego się porodu i mamy nadzieję z Panią Doktor, że chociaż jeszcze dwa tygodnie wytrzymam, żeby księżniczka nie była wcześniakiem :-) ale mam być gotowa, że w każdej chwili może się zacząć akcja porodowa.

@Barburka Żebyś znalazła to Cię oznaczam hah

No to mocne kciuki za dotrzymanie do końca 37tc✊✊.
A jakie sygnały daje Ci organizm?
 
Presja ze względu na wiek (37) i dochodzi brak cierpliwości, bo wszystko się tak ciągnie już latami. Ale z drugiej strony mam świadomość, że pośpiech to zły doradca. Choć też korci, żeby iść za ciosem ;)

Lekarze rzeczywiście zalecają 2-3 msc przerwy ale chyba nie ma reguły bo moja znajoma miała miesiąc po miesiącu (w sumie ostatnie 4 podejście ) i dosłownie cudem trafił się jeden zdrowy zarodek (miała wady genetyczne )i obecnie jest w 5 msc ciąży.
 
No to mocne kciuki za dotrzymanie do końca 37tc✊✊.
A jakie sygnały daje Ci organizm?

Mam od piątku biegunkę, częstsze skurcze, schudłam 3KG, a mała dobrze przybrała, czuję ją niżej, brzuch też mi się lekko obniżył, mam dosyć mocne bóle krzyża i jak na okres.

@Barburka Bo też zapytałaś o objawy :-)
 
Dziewczynki a powiedzcie jak to jest z pierwszą wizytą u dr Pasnika. Przed stymulacja czy lepiej po jak już będzie wiadomo co i jak?
 
No i ciąża do
Ktoś tu mnie wzywa??:-)
Ja i adunia raczej też a uwierz że wszystko się da :-)
Ja przytylam ciut więcej:p ale to żaden kłopot. Dziewczynki urodziły się z wagą 3080 59 cm i 3300 54 cm [emoji173][emoji173][emoji173]
Ja jestem od 2 tygodni sama z dziewczynami I karmię swoim pokarmem. Także dokładnie jak @adunnnia90 napisała wszystko się da tylko potrzebna organizacja :-D
No i ciąża donoszana bez żadnych problemów. Na forum odkąd jestem bliźniaki rodza sie duuze sliczne i zdrowe :)
Ja jestem od zawsze fanka bliźniaków i brania 2 zarodków :laugh2:
U mnie po transferze 2 niestety zostać nie chciały...ale jest 1 gruba Marcelinka :)
 
Pierwszy raz w klinice niepłodności byliśmy w lipcu 2016. Nasienie 0% ruchu A, i 2% o prawidłowej budowie.
2 x IUI
1 x pełna procedura in vitro, transfer bez powodzenia , nic nie dotrwalo do zagrożenia.
1 x stymulacja i pick up, 15 komórek pobrano wszystkie zdegradowane, nienadajace się do zapłodnienia.
Od grudnia 2017 totalne pogodzenie się z tymi niepowodzeniami. Juz o adopcji myślałam. Zmiana trybu życia na sportowy, zmiana sposobu odżywiania, schudniecie, ja 6kg, mąż 12kg.
W maju biochemiczna. A teraz taka niespodzianka.

Normalnie cud!! :)
 
reklama
Laurka,
trzeba miec szczescie na takiego lekarza jak ty, przykro mi ze zamiast pomoc ciebie doluje. Macie pare problemow ale to nie koniec swiata, odnosnie twojego AMH ... mam podobne i ostatnia stymulacja 14 komorek, wszystkie zaplodnione i dalej sie rozwijajace, wiec niech gosc nie pieprzy;)gdzie sie leczycie?

Annemarie jak udało się uzyskać aż tyle komórek ??!
Ja mam podobnę do Laury AMH i przy dwóch stymulacjach było max 5 komórek z czego zawsze 1 blastka.
 
Do góry