reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi odeszly w 35 w domu w sypialni na podłogę ....Mysle zesikałam sie jak nic ...
Ale to sie leje ....
Mówię stary ubieraj sie bierz torbe jedziemy wody mi odeszly ...
Jak to to nue czas ha ha ha
Ale naprawia to jakiś hi hi hi
I jak Twoj wczesniak się miewa ?
Moja ma 8 miesięcy pieknie siedzi i dzis zaczeła pierwsze raczki pełzaczki .Zobacz załącznik 890096
U mnie była panika i moja i w pracy wszystkich... Odliczanie skurczow, których nawet nie miałam i ćwiczenia oddechowe... Nie mogłam uwierzyć że to się dzieje :) W końcu mieliśmy jeszcze 10 tyg a ja czułam się super. Dosłownie N i C nie było gotowe...

Teraz wszysto jest ok. Jest drobna ale rozwija się prawidłowo zupełnie i nie mamy problemów. Jest bardzo energiczna przy tym trochę crazy :) po mamusi niby.

Też zaczęła siedzieć na 7 miesięcy, 2 tygodnie później raczkowac i chodzić na 13 miesięcy :)
Przygotuj się kochana :) haha
 
Kochana ja wierze i trzymam kciuki ze teraz bedzie ten szczesliwy transfer. Tez sie czulam okresowo a bol plecow u mnie byl pierwsza oznaka ze sie udalo tak czulam [emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
Oh Gosiu dziękuję kochana. Tylko że wiesz jak to jest... Ostatnio miałam ból pleców i też myślałam, że to to to ale niestety...

Dziś 5dpt siknac a nie zrobiłam, zostawiam go na czwartek chyba.
 
Trzymam kciuki!!! staraj się w pracy nie przemęczać i nie denerować :) A ile kiometrów jeździłaś do swojego ginekologa prowadzącego? Kurcze najgorszę są dojazdy, bo wszystko jest ustawione pod cykl itp. jak trzeba być u lekarza to coby się nie działo w pracy to Cię nie ma, mój szef nie był tym zachwycony.Ja mam podobnie, wszystko mnie po trochu pobolewa...dziewczyny na forum pisały że to dobry raczej znak - tego się trzymajmy :)
:) dzięki. Pewnie że się musimy tego trzymać. Prace mam fajną tyle że muszę sporo jeździć ale to akurat lubię.

Co do lekarza to jednego miałam z doskoku w Polskiej przychodni, "normalna" opiekę w UK i latalam do kliniki na początku że 2,3 razy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Drogie Panie,
oj dzieje się dzisiaj, dzieje. :D
@Olk@24 za udaną i dającą nadzieję wizytę u Pasikonika mocne kciuki. ✊✊✊
@chlopkers Kasieńko, samych dobrych wieści, żebyś rozwiała dzisiaj wszelkie swoje wątpliwości i strachy i mogła się cieszyć w spokoju ciążą. :* Ciotki czekają na fotki. :D
@RedHotChiliPepper28 miłego oglądania maluszka, chociaż chyba to już nie jest takie maleństwo. :) Daj znać po wizycie jak się pięknie rozwija Twój największy skarb. ❤️
@PaulinkaP pięknych i wzruszających widoków. Wrzuć później fotki swojego maleństwa. ❤️
@lafantynka mocne kciuki za przyrost, niech ta beta szybuje wysoko do nieba. ✊✊✊
@sunrisea Kochana czekamy na wieści co u Ciebie i Twojego maleństwa. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. :*

Miłego dnia kochane. :*
Zaciskam
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
za każdą z Was i wszystkie nie wymienione, które w ukryciu jadą na wizyty lub betują :):)
emoji173.png
emoji173.png
 
Do góry