reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja zrobiłam taki elektroniczny przy becie 200 w 9dpt pokazal ciaza 2-3 tydzien. Chciałam taki fajny by zostawic na pamiatke ....
Zgasł za tydzień :laugh2: i nic nie wyswietlał
@dżoasia Ty sie nie smiej ....
Dobrze ze sobie zdjęcie zrobiłam
20170510_064655.jpg
 

Załączniki

  • 20170510_064655.jpg
    20170510_064655.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 451
Higiena i praca czlowieka wzbogaca hi hi hi
Ja pracowałam do 30 tc . U nas na kartce z transferu jest wielkimi literami zabrania sie lezec plackiem gdyz zmniejsza to szanse...
Zakaz nospy ...
I takie tam ..
Ale ja mam dziwna klinike .
Trzymam wielkie kciuki.
Hihi. Ja też do 30tc aż mi wody odeszły na zebraniu zarządu. To dopiero był numer :)
Teraz z perspektywy to nawet idzie się uśmiechnąć wtedy to był taki nie zły koszmar.
Ahh... Kiedyś się spotkamy to Wam opowiem....

Dziękuje za wszystko kochana. Może tym razem się w końcu udało...
 
Hihi. Ja też do 30tc aż mi wody odeszły na zebraniu zarządu. To dopiero był numer :)
Teraz z perspektywy to nawet idzie się uśmiechnąć wtedy to był taki nie zły koszmar.
Ahh... Kiedyś się spotkamy to Wam opowiem....

Dziękuje za wszystko kochana. Może tym razem się w końcu udało...
Mi odeszly w 35 w domu w sypialni na podłogę ....Mysle zesikałam sie jak nic ...
Ale to sie leje ....
Mówię stary ubieraj sie bierz torbe jedziemy wody mi odeszly ...
Jak to to nue czas ha ha ha
Ale naprawia to jakiś hi hi hi
I jak Twoj wczesniak się miewa ?
Moja ma 8 miesięcy pieknie siedzi i dzis zaczeła pierwsze raczki pełzaczki .
20180820_222232.jpg
 

Załączniki

  • 20180820_222232.jpg
    20180820_222232.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 497
Hej, dzięki że pytasz.

Czuję się tak okresowo. Boli mnie brzuch, trochę jajniki, trochę plecy w krzyzu i piersi też...
Czuje się na ciąże albo na okres więc trudno coś z tego wywnioskować. Szczególnie, że cykl naturalny wspomagany progesteronem.

Pozostaje tylko jeszcze trochę poczekać i postarać się nie zwariować...

Nie mam wizyty umówionej bo u nas to tak wszystko na odległość się dzieje. Jak byłabym w ciąży to pewnie polecę do niego na weryfikację a jeśli się znowu nie uda to dopiero do kolejnej procedury się zgłoszę na badania i plan... Obym nie musiała.

Ah no i pracuje cały czas normalnie. Przy tych wyjazdach związanych z transferami prawie cały urlop poszedł.
Kochana ja wierze i trzymam kciuki ze teraz bedzie ten szczesliwy transfer. Tez sie czulam okresowo a bol plecow u mnie byl pierwsza oznaka ze sie udalo tak czulam [emoji173][emoji173][emoji110][emoji110][emoji110]
 
A to jeszcze napisze Wam, że ja też dziś miałam wizytę. Maleństwo potwierdziło, że będzie moją wymarzoną dziewczynką. Wszystko jest u niej ok, waży już 236 gram.
31.08 mam usg połówkowe, a kolejna wizytę u swojego gina 20.09. Bardzo proszę o dopisanie do kalendarza [emoji6]
Gratulacje [emoji173][emoji173][emoji173] kolejna dziewczynka ;)
 
reklama
Hihi. Ja też do 30tc aż mi wody odeszły na zebraniu zarządu. To dopiero był numer :)
Teraz z perspektywy to nawet idzie się uśmiechnąć wtedy to był taki nie zły koszmar.
Ahh... Kiedyś się spotkamy to Wam opowiem....

Dziękuje za wszystko kochana. Może tym razem się w końcu udało...
Oj pamietam te twoje spotkanie i szybka jazde do szpitala [emoji4]
 
Do góry