reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rany z Ciebie to niezły spioszek:-) :) ja już wyleżeć nie moge, hihi a poza tym jak już wcześniej pisałam to mam mega apetyt! I jak kiedyś mogłam nie jesc nawet do 12-13 to teraz brzuszek mój się odzywa jak tylko oczy otworze :-p:blink: mały glodomorek we mnie rośnie ❤️❤️❤️
Ja biorę leki rano o 8 na czczo i bo biorę eutyrox od tarczycy i kładę się spać i dzisiaj wstałam o 11;45! Zjadłam i teraz siedzę i chyba znowu pójdę spać ;) u mnie to cały czas byśmy spali cały czas ;)
 
9DB18973-7244-4F3D-911F-3CA63B242613.jpeg Moja psinka wczoraj się oszczeniła i mamy 3 pieski yorki ;) musiałam się pochwalić
 

Załączniki

  • 9DB18973-7244-4F3D-911F-3CA63B242613.jpeg
    9DB18973-7244-4F3D-911F-3CA63B242613.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 154
Mi pobrali 27 ale dojrzało 15. Zaplodniono 6 szt. ale zarodek tylko jeden, który rośnie we mnie . Resztę komórek zamrozilam. Jeśli chodzi o relanium to brałam od dnia transferu tzn. 2 godz przed, w sumie przez 4 dni.
A ile na tabletek na dzień brałaś relanium? 9 komórek zamrożonych to i tak ładnie, mi zamrozili 4 za 800zł i wydaje mi się ze to kasa wyrzucona w błoto bo po rozmrożeniu bardzo mało ich przeżywa.
 
Ja biorę leki rano o 8 na czczo i bo biorę eutyrox od tarczycy i kładę się spać i dzisiaj wstałam o 11;45! Zjadłam i teraz siedzę i chyba znowu pójdę spać ;) u mnie to cały czas byśmy spali cały czas ;)
Ale ci dobrze ja jak o 6:30 wstane na leki to juz nie ma spania ewentualmie jakas drzenmeczka do 8 max
 
reklama
Do góry